S námi je stomatologie jednodušší

Naší velkou snahou je stát se Vaším každodenním partnerem a poskytovat Vám maximum relevantní klinických informací, postupů a technik pro zjednodušení, zrychlení a zkvalitnění vaší práce

Vstoupit do ESHOPUNavštivte náš elektronický obchod a objednejte si zboží za výhodné ceny ihned!

JIŽNÍ ČÍNA

Jižní Čína, jako málokterá oblast na světě, nabízí díky bezpočtu pozoruhodných míst obrovské možnosti cestování. Najdete zde tradičních turistické cíle – starobylé město Lijiang se svou původní architekturou kamenný les v Shilinu nebo jeden z nejhlubších kaňonů světa! Vydejte se na putování s námi!

Zjistit více

HuFa úsměvy

Přinášíme Vám 6. číslo magazínu Hu-Fa úsměvy pro ordinace platné 22. 10. - 21. 12. 2018.

Zjistit více

Maroko

Maroko je opravdové království barev a plné překvapení. Země s exotickou kulturou a nepřebernou historií nabízí vše od vyprahlé pouště v té nejkrásnější podobě přes zasněžené vrcholky velehor až po překrásné pláže plné moderních hotelů. Až do 50. let tu vládli Francouzi a evropský vliv je díky tomu stále patrný. Třeba i v místní kuchyni, kde najdeme po boku arabského kuskusu a typického tažínu i perfektní francouzské palačinky crêpes nebo croissanty. A co říci závěrem? Maroko je bezpečná země!

Zjistit více

Bad Kleinkirchheim

Lázeňské a sportovní zimní středisko ležící ve výšce 1100 m. n. m. nabízející 85 km sjezdovek. Největší atrakcí jsou kromě krásných sjezdovek také komplexy venkovních i vnitřních termálních bazénů s teplotami 36oC a množství dalšího sportovního a relaxačního využití. Co může být nádhernější než sedět v horké vodě a pozorovat lyžaře na svazích?

Zjistit více
Speciální akce Speciální akceVýhodné slevy na vybrané produkty