S námi je stomatologie jednodušší

Naší velkou snahou je stát se Vaším každodenním partnerem a poskytovat Vám maximum relevantní klinických informací, postupů a technik pro zjednodušení, zrychlení a zkvalitnění vaší práce

Vstoupit do ESHOPUNavštivte náš elektronický obchod a objednejte si zboží za výhodné ceny ihned!

Island

Island nepatří mezi ta místa, kam sebou turisté jezdí jen tak plácnout na pláž a týden se válet. Island to je země s panenskou krajinou, přírodními jezery a stále aktivními vulkány. Proto Vás zveme na návštěvu ostrova, kterému se přezdívá země ohně a ledu a kde se nacházejí oba největší ledovce v Evropě. A to vše v těsné blízkosti polárního kruhu v Atlantiku.

Zjistit více

HuFa úsměvy

Přinášíme Vám 3. číslo magazínu Hu-Fa úsměvy pro laboratoře platné 14. 5. - 13. 7. 2018.

Zjistit více

Letní dovolená v Bad Kleinkirchheimu

Letní dovolená v Korutanech - jednoduše nesrovnatelná! Vítejte v zemi jezer a hor! Dokonalé letní zážitky a ideální podmínky pro strávení skvělé rodinné dovolené v Rakousku. Golfoví milovníci ocení také malebně situované golfové hřiště, jež stojí za vyzkoušení. A nezapomeňte na korutantské kuchařské speciality!

Zjistit více

Senegal: Vzhůru do Afriky

Tisícíleté obrovské baobaby. Stáda krav a koz v ulicích. Zboží vyložené na plechových sudech – prodejním stánku. Načervenalý odstín země. Prodavači obuvi rozvěšující své falešné adidasky na větve stromů, aby měli zákazníci přehled o šířce nabídky. Stařičké autobusy, jimž ze dveří visí hrozny cestujících očividně navzdory gravitaci a všem přírodním zákonům. Žirafy i růžové jezero. To všechno je Senegal. Pokud hledáte exotickou destinaci, kde nebudete odkázáni na čtrnáctidenní povalování na pláži a zároveň nechcete strávit skoro celý den v letadle, je Senegal vynikající volbou.

Zjistit více
Speciální akce Speciální akceVýhodné slevy na vybrané produkty