S námi je stomatologie jednodušší

Naší velkou snahou je stát se Vaším každodenním partnerem a poskytovat Vám maximum relevantní klinických informací, postupů a technik pro zjednodušení, zrychlení a zkvalitnění vaší práce

Vstoupit do ESHOPUNavštivte náš elektronický obchod a objednejte si zboží za výhodné ceny ihned!

Ray Scan

Vytvořeno pro optimální práci! Zjednodušte si to s Ray!

Zjistit více

HuFa úsměvy ORD

Nové, páté číslo magazínu Hu-Fa úsměvy pro ordinace, je již na cestě do Vašich schránek!

Zjistit více

Budapešť

Aquaworld Budapešť patří mezi největší kryté vodní areály ve střední Evropě. Je to velký komplex zastřešený mohutnou kopulí, pod kterou jsou bazény, věže, visuté mosty, tobogány, skluzavky, i saunový svět. Aquapark Aquaworld Budapešť vytváří s ubytováním ve wellness hotelu Aquaworld Resort Budapest 4* jeden harmonický celek.

Zjistit více

Zanzibar

Unikněte podzimnímu splínu a poznejte s námi destinaci s nádhernými bílými plážemi, velmi zachovalým podmořským světem a nádhernou přírodou v nitru ostrova. To je určitě pádný důvod, proč navštívit ostrov Zanzibar! Ostrov rovněž nabízí zajímavou architekturu a historii z dob, kdy s Afrikou prostřednictvím Zanzibaru obchodovali arabští obchodníci. Můžete se zde procházet typickými uličkami a představovat si vůni prodávaného koření a arabské kávy, cinkot zlaťáků a ruch tržiště během dávných výměn zboží, které udělaly ze Zanzibaru významné místo.

Zjistit více
Speciální akce Speciální akceVýhodné slevy na vybrané produkty