S námi je stomatologie jednodušší

Naší velkou snahou je stát se Vaším každodenním partnerem a poskytovat Vám maximum relevantní klinických informací, postupů a technik pro zjednodušení, zrychlení a zkvalitnění vaší práce

Vstoupit do ESHOPUNavštivte náš elektronický obchod a objednejte si zboží za výhodné ceny ihned!

Island

Island nepatří mezi ta místa, kam sebou turisté jezdí jen tak plácnout na pláž a týden se válet. Island to je země s panenskou krajinou, přírodními jezery a stále aktivními vulkány. Proto Vás zveme na návštěvu ostrova, kterému se přezdívá země ohně a ledu a kde se nacházejí oba největší ledovce v Evropě. A to vše v těsné blízkosti polárního kruhu v Atlantiku.

Zjistit více

HuFa úsměvy

Přinášíme Vám 3. číslo magazínu Hu-Fa úsměvy pro laboratoře platné 14. 5. - 13. 7. 2018.

Zjistit více

Letní dovolená v Bad Kleinkirchheimu

Letní dovolená v Korutanech - jednoduše nesrovnatelná! Vítejte v zemi jezer a hor! Dokonalé letní zážitky a ideální podmínky pro strávení skvělé rodinné dovolené v Rakousku. Golfoví milovníci ocení také malebně situované golfové hřiště, jež stojí za vyzkoušení. A nezapomeňte na korutantské kuchařské speciality!

Zjistit více

Aljaška

Aljaška v každém vzbuzuje dojem panenské divoké přírody a odlehlého místa, na kterém žijí různá divoká zvířata, v aljašských tocích plují lososy, po moři se plaví kosatky, delfíni, velryby či plejtváci. I přesto, že se nejedná o klasickou destinaci pro typické turisty, můžete i Vy s námi zavítat do tohoto kouta světa!

Zjistit více
Speciální akce Speciální akceVýhodné slevy na vybrané produkty