S námi je stomatologie jednodušší

Naší velkou snahou je stát se Vaším každodenním partnerem a poskytovat Vám maximum relevantní klinických informací, postupů a technik pro zjednodušení, zrychlení a zkvalitnění vaší práce

Vstoupit do ESHOPUNavštivte náš elektronický obchod a objednejte si zboží za výhodné ceny ihned!

Mauritius

Mauritius Vás očaruje, povznese Vaši duši, dá Vám pocit, že patříte k malé skupině vyvolených! Každý návštěvník si užívá osobní pozornosti. Každé setkání je možností poznat přátelskou tvář. Za každým úsměvem je příslib unikátní dovolené. Kontrast množství barev a chutí, ostrov umístěný v tyrkysovém moři, to je oáza klidu a míru.

Zjistit více

HuFa úsměvy

Poslední letošní číslo magazínu Hu-Fa úsměvy pro ordinace je již na cestě do Vašich schránek!

Zjistit více

Curacao

Představte si místo, kde naleznete kombinaci evropského šarmu a tropického ráje najednou … to je Curacao! Unikátní ostrov v jižním Karibiku, zároveň je také největší z tzv. ABC (Aruba, Bonaire, Curacao). Zveme Vás na perfektní kombinaci karibských pláží, šarmantní evropské architektury s karibským koktejlem v ruce!

Zjistit více

Bad Kleinkirchheim

Lázeňské a sportovní zimní středisko ležící ve výšce 1100 m. n. m. Největší atrakcí jsou kromě krásných sjezdovek také komplexy venkovních i vnitřních termálních bazénů s teplotami 36oC a množství dalšího sportovního a relaxačního využití. Na vstup do termálních koupališť je Vám poskytována v rámci All Inclusive týdne 50% sleva/3 hodiny.

Zjistit více
Speciální akce Speciální akceVýhodné slevy na vybrané produkty