Letní dovolená v Korutanech je jednoduše nesrovnatelná s žádným jiným místem! Vítejte v zemi jezer a hor! Mimo slunečné dny je dovolená v Rakousku charakterizovaná vzrušujícími atrakcemi, překrásnými vodními světy a nezapomenutelných relaxačních momentů!

Během Vaší dovolené v Bad Kleinkirchheimu jsou lanovky stále v provozu a tím nejkomfortnějších a nejrychlejším způsobem, jak se dostat do nejlepších výchozích pozic nespočtu turistických stezek a cyklotras v srdci Korutan, kde se fantastické výhledy na horský svět Nockberge otevírají do vznešených výšin.

Když se po celodenním putování po vrcholcích vrátíte do údolí, termální lázně a okolní jezera Korutan, kterých jste si všimli od vrcholu, vás zvou ke svému exkluzivnímu lázeňství a wellness či osvěžení ve studených vodách.

Dokonalé letní zážitky a ideální podmínky pro strávení skvělé rodinné dovolené v Rakousku. Golfoví milovníci ocení také malebně situované golfové hřiště, jež stojí za vyzkoušení. A nezapomeňte na korutanské kuchařské speciality! … pokračování …

Zavřít