Přemýšlela jsem, co všechno dokáže člověka potěšit a kromě celé řady hmotných věcí, mě napadlo i pár těch, které nic nestojí, přichází se životem a jsou předávány naprosto nezištně. Může to být třeba tak obyčejná věc, jako je setkání s přáteli, které jsem dlouho neviděla, pro celé zástupy maminek to bude obrázek od jejich dítka s láskou malovaný a nebo například poděkování a pochvala za něco, co se nám povedlo. Jedno takové poděkování se mi dostalo před pár dny do ruky. Týkalo se naší kolegyně Zuzky Majákové, vedoucí naší pobočky v Praze a se svolením paní Krejčí, která věnovala svůj čas a úsilí k tomu, aby nám své pozitivní zkušenosti sdělila, můžeme zveřejnit to, co udělalo radost nejen Zuzce, ale také ing. Veitovi, mně a dalším našim kolegům.

„Vážený pane Veite,
píši Vám ohledně paní Zuzany Majákové, chtěla jsem moc poděkovat, že zaměstnáváte tak skvělé lidi jako je ona. Cokoliv od ní chci, nic není problém, je velmi rychlá, vše zjistí, zkrátka nic není problém… přesně takto si představuji spolupráci… viděla jsem už spoustu dealerů a věřte, že je to někdy „zážitek“. Díky ní beru převážnou část materiálů od vás, protože je to zkrátka bez problémů.

Přeji Vám krásný den pane řediteli!

Se srdečným pozdravem
Pavla Krejčí, vrchní sestra, Stomatologické centrum, Praha 1″

 

Zuzko, chtěla bys paní Krejčí něco touto cestou vzkázat nebo doplnit?
Chtěla bych paní Krejčí velmi poděkovat a vzkázat celému Stomatologickému centru, že mě těší s nimi spolupracovat. Jsem tam ráda.

Jak dlouho pracuješ v našem oboru? A jak dlouho jsi vlasntě v Hu-Fě, vzpomínám si, že jsi spoluzakládala pražskou pobočku…
V dentálním v oboru pracuji již 16 let a konkrétně v Hu-Fě jsem 9 let, včetně 3 leté mateřské.

Řekni nám něco o sobě?
Jsem maminou skoro 8-leté holčičky Adélky, takže o zájmy mám postaráno. Ale mimo to se ráda věnuji sportu a všemu, co má v sobě energii.

Blíží se doba dovolených, kam se letos chystáte? Je nějaké místo, kam se ráda vracíš?
Nemám vyhraněné místo, kam bych se stále vracela. Dovolenou trávím se svou rodinou, ať je to kdekoliv, je tam krásně.

Zuzko, děkuju za Tvůj čas a užíj si krásné léto!
I já přeji všem krásné léto a odpočinkovou dovolenou.

P.S.: Pokud jsme Vás inspirovali, chcete se také podělit o své zkušenosti s některým naším kolegou nebo kolegyň a potěšit je, neváhejte nám napsat. Vždyť každému člověku udělá radost, dokáže-li potěšit své blízké. TL

Zavřít