99.98% Aluminium oxid
Více jak 30 let zkušeností
Revoluce v dentálním protetickém průmyslu

Rychlejší – pevnější – lehčí – snazší – levnější – absolutně …
žádné problémy s přesností usazení (0% kontrakce)
žádné problémy s okraji (preparace na schůdek i do ztracena)
žádné estetické problémy (konstrukce v barvě zubu)
žádné alergické problémy (100% biokompatibilní)
100% možnost jakékoliv opravy v kterémkoliv okamžiku výroby

Rychlost
Použitím CAD/CAM, PFM nebo jiné běžné metody běžně potřebujete okolo 16 hodin pro vytvoření jediné korunky. S Turkom-Cera technologií a materiálem přeskočíte nekonečnou sekvenci a zkrátíte proces na pouhých 90 minut. Vše je 10x rychlejší!

Pevnost
Kapnička Turkom-Cera je pevnější než jakákoliv jiná kapnička dostupná na trhu. Důvodem je její složení – 99.98% presovaný oxid hlinitý. Ohybová pevnost Turkom-Cera kapničky je 535-650 MPa (certifikováno a ověřeno).

Lehkost
Díky Turkom-Cera technologii a materiálu, je dokončená kapnička daleko lehčí, s přibližnou tloušťkou korunky 0.5 – 0.3 mm. Výsledkem je hmotnost 0.2 g na kapničku, což je 2x méně než jakákoliv běžná korunka.

Snadnost
Při použití Turkom-Cera materiálu pro výrobu korunek a můstků nepotřebujete již žádnou jinou podpůrnou technologii – CAD/CAM, PFM atd. Proces je maximálně zredukován a zjednodušen. Vše co je třeba jsou šikovné ruce!

Nízká cena
Zní Vám pořizovací náklady ve stovkách tisíc dolarů za laboratorní vybavení jako přijatelné? Srovnáte-li jeden Turkom-Cera kit se standardní keramickou pecí, která se běžně používá v dentálních laboratořích a se školením, které zajistíme, pak se jedná o plýtvání penězi. Protože Vám stačí mít jen tyto 3 věci pro výrobu 600 BEZKOVOVÝCH kapniček z jednoho setu! (small kit = až 600 kapniček, mini kit = až 300 kapniček)

Investice 0 Kč
Nepotřebujete žádnou jinou podpůrnou technologii a speciální přístrojové vybavení. Stačí klasická keramická pec, hahan a mikromotor, vše ostatní máte v setu materiálu.

Turkom-Cera keramický gel
Hlavní produkt Turkom-Cera se skládá za 99.98% oxidu hlinitého. S tímto jedinečným materiálem je produkce bezkovové keramické konstrukce záležitost několika málo minut. Konstrukce pro krátký můstek nebo celoústní můstek také netrvá o moc déle! Jedinečné!

Technika je velmi jednoduchá a zajišťuje obdivuhodné výsledky během několika málo pokusů.

Turkom-Cera prášek pro krystalické tvrzení 1-2-3-4-5
Turkom-Cera prášek pro krystalické tvrzení se používá pro dosažení nejlepších výsledků při tvorbě kapničky s jedinečnou snadností a uživatelskou přívětivostí. Turkom-Cera krystalicky tvrzená kapnička pro korunku je vyrobena za méně než 90 minut. Je zcela bezkovová, neopákní, netoxická a spolehlivá.


Zavřít