Pro nově vznikající laboratoře i ordinace

Kdo je Ivoclar Vivadent?

To, co se začalo v Curychu v roce 1923 výrobou umělých zubů, se vyvinulo v přední mezinárodní dentální společnost s obsáhlou řadou produktů a systémů pro zubní lékaře a zubní techniky. Ivoclar Vivadent AG, s vedením v Schaanu, Lichtenštejnské knížectví, je již od svého založení soukromou společností. Produkty jsou odtud dodávány do 120 zemí světa. V celosvětovém měřítku má Ivoclar Vivadent své dceřiné společnosti a marketingová oddělení ve 25 zemích, a po celém světě také více než 3500 zaměstnanců.

Ivoclar Vivadent je jednou z předních a nejmodernějších stomatologických firem na světě a nabízí komplexní sortiment výrobků a systémů pro zubní lékaře a zubní techniky. Nabízí inovativní produkty a systémy, které poskytují zubním lékařům a zubním technikům nové příležitosti ve stomatologii, pro ještě lepší estetické a efektivní výsledky a lepší péči o zuby pro pacienty.

Otevíráte novou ordinaci nebo zubní laboratoř?

Jsme připraveni podpořit Vás slevou 15% na Vaši objednávku!
 

Pro detailní podmínky nabídky a objednání kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Hu-Fa Dental, rád Vám pomůže s volbou nejvhodnějších produktů pro Vás. 

 

 

 

tl