To nejlepší pro nejlepší

Když se řekne Ultradent?

Ultradent je globální dentální a ortodontická výrobní společnost. Tento mezinárodní leadr v dentálním průmyslu přitom začínal velmi skromně - ve sklepě svého zakladatele Dr. Fischera, s jeho dětmi jako prvními zaměstnanci. 

Všichni v Ultradentu se snaží o zlepšení zdraví dutiny ústní na celém světě prostřednictvím vědy, tvořivosti a vzdělávání. Jejich vášeň pro zlepšení ústního zdraví dostala společnost Ultradent tam, kde je dnes. Ultradent je globální dentální výrobní společností, která zažívá nepřetržitý růst již více než 30 let! Najdeme zde odborníky z oboru chemie, strojírenství, automatizace, robotiky, marketingu a další. Výrobky firmy Ultradent jsou používány celosvětově zubními lékaři, ortodontisty, zubními klinikami, zubními laboratořemi, vládními agenturami a univerzitami.

Bude nám velkým potěšením, pokud se k zástupu spokojených uživatelů připojíte také! Jsme připraveni poskytnout Vám slevu 50% na materiály Ultradent a 30% na přístroje Ultradent při Vaší první objednávce Ultradent produktů.

Plně k dispozici je Vám tým našich obchodních zástupců, kteří pravidelně absolvují detailní školení na produkty Ultradent nejen u nás, ale také v sídle společnosti Ultradent - americkém Salt Lake City, Utah. Případně se můžete také obrátit na naši produktovou specialistku Ultradent :

Ing. Jana Smilková
420 777 779 705
jsmilkova@hufa.cz
Vybírat můžete z katalogu Ultradent


  

tl