Abychom Vám maximálně usnadnili zajištění zásobování
Vaší stomatologické praxe v těchto dnech, rozhodli jsme se poskytnout

EXTRA SLEVU 5%, 

kterou Vám přičteme navíc k Vašim individuálním slevám
na všechny Vaše internetové objednávky
uskutečněné do 31. května 2020. 

 

Nakupujte z bezpečí vlastní ordinace na našem e-shopu!

  •  snadné vyhledávání
  •  přehledné členění podle oblasti použití
  •  detailní popisky produktů
  •  obrázky a videa
  •  návody k použití a další dokumentace


ZDRAVÍ VÁS A VAŠICH PACIENTŮ NA PRVNÍM MÍSTĚ

Kompletní přehled ochranných prostředků, materiálů a nástrojů,
které pomáhají chránit Vaše zdraví a zdraví Vašich pacientů
najdete ZDE >>


Celý tým Hu-Fa Dental je Vám

i v těchto dnech plně k dispozici!

Makáme na plné obrátky a snažíme se pro Vás zajistit ochranné prostředky, jako jsou roušky, respirátory, rukavice, dezinfekce a jiné. A samozřejmě normálně fungují dodávky běžných materiálů a přístrojů. Obraťte se na svého obchodního zástupce, rád Vám pomůže najít dostupný typ ochranných prostředků, které Vaší ordinaci schází. A nezapomeňte, že do konce tohoto měsíce máte na objednávky uskutečněné na našem e-shopu extra slevu 5%, kterou Vám přičteme k Vašim individuálním slevám!


Skvělá zpráva!

Abychom Vás maximálně podpořili v tomto náročném období, podařilo se nám ve spolupráci s firmou Ultradent zajistit snížení cen všech výrobků ze sortimentu produktů Ultradent o více než 10%. Nižší ceny začnou platit od 1. dubna a garangujeme Vám, že to není APRÍL! My s Ultradentem zlevňujeme a to i přesto, že většina ostatních produktů bude zdražovat kvůli dramatickému poklesu kurzu české koruny. 

Obraťte se na svého obchodního zástupce nebo objednávejte na našem e-shopu!

Jak ošetřit akutní kaz, když není možné ošetřovat standardní metodou? Standardní metodou, vrtáním se uvolňuje aerosol, který může být plný virů a být nebezpečný pro Vás, Vaši praxi i Vaše pacienty. Abyste však nemuseli zub s akutním kazem extrahovat a udrželi ho ve funkci v zubním oblouku, nemusíte používat rotační nástroje.

Pacientům s akutními kazy můžete pomoci bez vrtání, bez aerosolu, tedy bezpečně. Nabízíme řešení pro odstranění zubních kazů na okluzi a krčkových kazů bez použití rotačních nástrojů.

Tímto řešením může být enzymatický gel BRIX3000. Jedná se o materiál nejméně náchylný na techniku zpracování, který je určen k atraumatické preparaci.

Detailní informace najdete ZDE >>