Rakousko - Schladming

Výhodou mimořádně oblíbeného střediska Schladming je severní orientace svahů a výjimečně výkonné zasněžování sjezdovek. Nabízí úctyhodných 122 kilometrů precizně upravených sjezdovek a 44 moderních vleků a lanovek. Většina tratí je přijatelné střední obtížnosti a v nabídce mají nespočet atrakcí pro děti. Využijte s námi možnost předvánočního lyžování … bez davů a za přijatelné ceny! Navíc se zábavou pro všechny od začátečníků po profesionály.

•    středisko patří mezi Top 5 lyžařských regionů v Rakousku
•    organizátor mistrovství světa v alpském lyžování 1982 a 2013 a tradiční pořadatel „nočního“ slalomu v seriálu Světového poháru FIS (v této sezóně 29. 1. 2019) 
•    supermoderní, znovu posílená a již takřka stoprocentní zasněžovací zařízení umožňující požitek z lyžování až do pozdního jara
•    ráj příznivců bílé stopy lákající nejen nejlepší reprezentační týmy, ale také tisíce nadšených amatérů aneb region nabízející 435 km perfektně upravených klasických a skatingových drah včetně 220 km tratí na náhorní plošině Ramsau, v Mekce rakouského klasického lyžování a dějišti Mistrovství světa v roce 1999
•    posledními přírůstky jsou 10místná gondola na Hochwurzenu a panoramatická gondola na Dachstein, a nejnověji předloni postavená krytá a vyhřívaná 8sedačka Burgstallalmbahn na Planai
•    nesmírně pestré možnosti pro zkušené i začínající snowboardisty
•    řada nádherných sjezdových tratí uspokojujících i ty nejzkušenější lyžaře, zejména pak 4,6 km dlouhá FIS sjezdovka z Planai končící v centru Schladmingu

ČÍSLO ZÁJEZDU: 1219
TERMÍN: 10. - 15. prosince 2019 (6 dnů)

MĚNA: euro (EUR)
ČASOVÝ POSUN: 0 hod
UBYTOVÁNÍ:
Alpenrock Appartements ... LEPŠÍ MÍSTO NENAJDETE - V ZIMĚ NA SJEZDOVCE - V LÉTĚ UPROSTŘED HOR!
V zimě z postele přímo na sjezdovku nebo v létě doprostřed zelené louky, to platí o apartmánovém komplexu postaveném v roce 2014 ve Schladming Rohrmoos ... ve výšce 920 m, zasazené doprostřed horského světa s překrásnými výhledy ... to činí apartmány Alpenrock ideálním startovním bodem pro všechny aktivity a odpočinkovou zimní či letní dovolenou. Sjezdovky, lyžařské školy, turistické stezky a cyklostezky jsou jen pár metrů od ubytování! 
Kdokoliv by mohl říct, zde je vše dovedeno k dokonalosti. Stavitelé dbali na nejvyšší kvalitu, ochranu životního prostředí a komfort. Pojí se zde domácí materiály s nejvyšším komfortem a moderním designem - prostorná a prosvětlená atmosféra nejvyšší úrovně. Moderní technologie se mísí s moderním interiérem ve velmi příjemnou atmosféru. 
24 apartmánu je rozděleno do dvou komplexů a jsou o velikosti 50 - 122 m2 pro 4-8 osob. Apartmány v přízemí mají vstup na zahradu, apartmány v 1. a 2. patře nabízejí balkon nebo terasu. Nezávisle na umístění apartmány, z každého je fantastický výhled! Dle typu mají apartmány 1, 2 nebo 3 oddělené ložnice, velký obývací pokoj a 1 nebo 2 koupelny. 

430m2 SPA
Dalším lákadlem v Alpenrock je velký wellness o rozloze 430m2. Najdete zde saunu, parní lázeň, masáže, sprchu a šatny, dále relaxační místnost, salon krásy a další.

Přehled služeb:
-    24 apartmánů pro 2-8 osob s WIFI zdarma
-    wellness s finskou saunou, parní lázní a relaxační místností (wellness je přes léto uzavřeno)
-    salon krásy a masáže
-    podzemní parkoviště
-    parkování pro hosty
-    lyžárna
-    pračka a sušička
-    zahrada, hřiště
-    restaurace, obchody, lyžařské školy, autobusová zastávka a více ... 

Apartmán typ 1: 2 - 4 osoby, bez stravy
Alpenrock apartmány typ 1 jsou o velikosti 46 - 56 m2 a mohou se zde ubytovat při plném komfortu 2 - 4 osoby. Obývací pokoj je prostorný a elegantně zařízení s plně vybavenou kuchyní a jídelnou. Obývací pokoj slouží také jako ložnice pro 2 osoby. Ve stylově vybavené, samostatné ložnici najdete velkou manželskou postel. Z malé chodbičky vstoupíte do koupelny. WC je samostatné. Interiér je laděn do moderního, elegantního stylu, který odráží alpský vkus. Apartmány jsou umístěny v přízemí, 1. a 2. patře balkonem/terasou nebo vstupem na zahradu. Wifi zdarma, 1 parkovací místo pro apartmán, volné užívání wellness, nekuřácký apartmán.

Apartmán typ 2: 4 - 6 osob, bez stravy 
Alpenrock apartmány typ 2 jsou o velikosti 60 m2 a může se zde ubytovat při plném komfortu 4 - 6 osob. Obývací pokoj je prostorný a elegantně zařízení s plně vybavenou kuchyní a jídelnou. Obývací pokoj slouží také jako ložnice pro 2 osoby. Dvě oddělené a stylově vybavené ložnice nabízejí velkou manželskou postel a další rozkládací pohovku. Z malé chodbičky vstoupíte do koupelny. WC je samostatné. Interiér je laděn do moderního, elegantního stylu, který odráží alpský vkus. Apartmány jsou umístěny v přízemí, 1. a 2. patře balkonem/terasou nebo vstupem na zahradu. Wifi zdarma, 1 parkovací místo pro apartmán, volné užívání wellness, nekuřácký apartmán.

ODBORNÁ ČÁST: pro lékaře i techniky - odborné přednášky, návštěva dentální kliniky, beseda s místními stomatology. UPOZORNĚNÍ: Rádi zajistíme odborný program i pro jiné lékařské profese.

CENA ZAHRNUJE: CENA NEZAHRNUJE:

• pojištění léčebných výloh + asistenci (pojištěno u Evropské cestovní pojišťovny, léčebné výlohy do výše 5,4 mil Kč vč. zubního ošetření; toto nelze z ceny zájezdu vyjmout)
• pojištění CK proti úpadku
• ubytování
• 4 denní skipas
• závěrečný úklid a ložní / koupelnové / kuchyňské prádlo
• odborný program a podklady do daňového přiznání

• cestovní připojištění (NEZAPOMEŇTE na něj, prosím - je nutno toto přiobjednat zároveň s přihláškou - později NELZE!)
• místní poplatek 7,50 EUR / pobyt (od 15ti let)
• dopravu (individuální)
• případný příplatek za jednolůžkový pokoj; CK v případě přihlášení jedné osoby negarantuje zajištění spolubydlícího; příplatek lze nalézt níže v odstavci PŘÍPLATKY

CENA: viz tabulka níže (vč. poplatků a tax)

Appartementhaus Römerhof (cena za osobu a pobyt při uvedené obsazenosti)
apartmán typ I 2 osoby    
  3 osoby    
apartmán typ II 4 osoby    
  5 osob    


ZÁLOHA: 10 000 Kč / 300 EUR (splatná na základě zaslané faktury)
PŘÍPLATKY:
• připojištění Last 280 Kč / 10 EUR
• připojištění Standard 490 Kč / 19 EUR

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 5. října 2019 

VÍZA: Nejsou vyžadována

Závazná přihláška / cestovní smlouva

Název zájezdu:
Základní cena:
Termín zájezdu:
Číslo zájezdu:
Prosím zde uveďte variantu ubytování či případné další požadavky.

Fakturační údaje

Název firmy:
IČO:
Adresa:
E-mail:
Číslo účtu:
Mobil:
POŠTOVNÍ ADRESA / pokyny k odjezdu a další informace zasílejte na adresu:

Závazně přihlašuji tyto osoby

Prosíme vyplnit i pro všechny cestující! Bez těchto údajů nelze vyřídit pojištění!
Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Přiobjednávám / příplatky

280 Kč / 10 EUR
Osob:
490 Kč / 19 EUR
Osob:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.