Maďarsko - Hevíz: Relaxace a cyklostezky

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Leží v jihozápadním cípu Balatonu. Návštěvníci Hevízu jsou okouzleni jeho krásou, jedinečnou atmosférou a také přírodním divem - přírodním jezerem s termální vodou o rozloze 4,4 ha. Právě díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě! Léčivé účinky termální vody využívali už staří Římané, ale první lázně byly postaveny až v roce 1795. Voda, obohacená vápníkem, magnesiem, sodíkem, chloridem, hydrogenkarbonátem a jinými látkami, je vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, zastaralých degenerativních onemocnění páteře, kloubů a kostí (tenisový loket), osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů. Nedaleký Balaton nabízí vyznavačům cyklosportů jedinečné možnosti na projížďku, kterou je možno zakončit gurmánským zážitkem u místní speciality a vynikajícího vína!

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY VSTUPU DO MAĎARSKA - KLIKNĚTE ZDE

ČÍSLO ZÁJEZDU: 0922
TERMÍN: 28. září - 2. října 2022 (5 dnů)
POZNÁMKA: Rádi Vám zařídíme libovolné prodloužení pobytu či mírnou úpravu termínu.

NENECHTE SI UJÍT:
• relaxace a koupání v lázních
• vynikající maďarské speciality a vína
• cyklostezky kolem jezera Balaton

MĚNA: maďarský forint (HUF)
ČASOVÝ POSUN: 0 hod
UBYTOVÁNÍ: Lotus Therme Hotel & Spa 5* (2 lůžkové pokoje s polopenzí)
Lotus Therme Hotel & Spa, nejexkluzivnější wellness hotel v Hevízu Vás očekává s nezapomenutelnými zážitky! Pětihvězdičkový hotel nabízí 222 pokojů a 10 apartmánů a je perfektním místem pro relaxaci! Odpočiňte v oddělení Spa & Wellenss, vychutnejte si velmi příjemný, relaxační pocit nabízený množstvím lázeňských procedur. Nechejte Vaše tělo a duši nabrat novou sílu s pomocí léčivého účinku vody! Pokoje jsou vybaveny fénem, telefonem, minibarem, LCD TV, DVD přehrávačem, rádiem, individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou, bezpečnostní schránkou, balkonem nebo terasou. Hostům je k dispozici WiFi připojení k internetu v celém hotelu. K Maďarsku patří také vynikající kuchyně! A právě možná jen bohatá snídaně ve formě švédských stolů dokáže odtrhnout Vaši pozornost od průzračných, modrých vod jezera. Vychutnejte si kulinářské delikatesy připravované přímo před Vašima očima. Neopomeňte vyzkoušet pravou maďarskou gulášovou polévku! Bohatá a rozmanitá večeře formou švédských stolů uvádí speciality jak z mezinárodní, tak maďarské kuchyně. Bar Shali Mar nabízí milé a romantické večery u živé hudby. Wellness oddělení nabízí venkovní a vnitřní bazén (30oC) s masážemi ramen a dalšími zábavními prvky, 3 vnitřní termální bazény (38oC), saunovou oblast s finskou saunou, aroma saunou, zahradní saunou, lakoniem, parní lázní, infra kabinou, Kneippovým bazénkem, fitness, solárium, jógu, speciální masáže, Ayurvédu, Lomi-Lomi Nui masáže. A proč nevyzkoušet čokoládové, hroznové a kávové zábaly či terapii se speciálním, tradičním bahnem pocházející z Hevízu, podvodní masáž, inhalaci, kyslíkovou terapii, elektroterapii a solnou jeskyni od Mrtvého moře? Až Vás přestane bavit lenošení, můžete vyzkoušet 6ti jamkové golfové hřiště, tenisový kurt, nordic-walking, stolní tenis či projížďku na koni.

ODBORNÁ ČÁST: pro lékaře i techniky - odborné přednášky, návštěva dentální kliniky, beseda s místními stomatology. UPOZORNĚNÍ: Rádi zajistíme odborný program i pro jiné lékařské profese.

CENA ZAHRNUJE: CENA NEZAHRNUJE:

• pojištění CK proti úpadku
• ubytování ve 2 lůžkových pokojích s polopenzí (snídaně/večeře formou švédských stolů)
• zapůjčení županu a ručníků
• každodenní živou hudbu a zábavu
• přístup zdarma do vnitřních a venkovních bazénů (155 m2 + 208 m2, 3 termální bazény 12, 22, 44 m2, jacuzzi 12 m2)
• saunový svět: lakonium, parní lázeň, finskou saunou, infra saunu, zahradní saunu, aroma saunu atd.
• denní saunové rituály, např: medový, ledový, slaný nebo vitamínový
• tělocvična, fitness a venkovní tenisové kurty
• kryté parkování
• Wi-Fi připojení
• odborný program a podklady do daňového přiznání

• cestovní pojištění Single Trip
• místní poplatek ve výši 1,75 EUR / osobu / noc
• dopravu (individuální)
• případný příplatek za jednolůžkový pokoj; CK v případě přihlášení jedné osoby negarantuje zajištění spolubydlícího; příplatek lze nalézt níže v odstavci PŘÍPLATKY

CENA:
•    dospělý: 13 990 Kč / 579 EUR (za osobu)
•    dítě 0 - 4 roky: ZDARMA (rádi zajistíme zdarma dětskou postýlku)
•    dítě 5 - 11 let: 2 850 Kč / 109 EUR (za osobu)


ZÁLOHA: 1 000 Kč / 50 EUR (splatná na základě zaslané faktury)
PŘÍPLATKY:
• připojištění Sbaleno 
   informační dokument o pojištění, pojištění Storna, Pojistné podmínky naleznete v odkaze Pojištění a koncese CK (vpravo v menu)

• jednolůžkový pokoj 1 990 Kč / 79 EUR

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 1. srpna 2022
VÍZA: Nejsou vyžadována

Závazná přihláška / cestovní smlouva

Název zájezdu:
Základní cena:
Termín zájezdu:
Číslo zájezdu:

Fakturační údaje

Název firmy:
IČO:
Adresa:
E-mail:
Číslo účtu:
Mobil:
POŠTOVNÍ ADRESA / pokyny k odjezdu a další informace zasílejte na adresu:

Závazně přihlašuji tyto osoby

Prosíme vyplnit i pro všechny cestující! Bez těchto údajů nelze vyřídit pojištění!
Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Přiobjednávám / příplatky

1 990 Kč / 79 EUR
Osob:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.