Školení a odpočinek v srdci Beskyd - Čeladné

Zapomeňte s námi na neustálé mediální masírování a podsouvání polopravd o současné situaci … Utečte do klidu přírody v srdci Beskyd - v Čeladné! 
Speciálně pro Vás jsme vybrali luxusní Art & Design MIURA hotel! Ubytovat se zde lze ve 44 pokojích, včetně 4 Junior Suite a Miura Suite. Hotel se nachází přímo na 7. fairwayi golfového hřiště Čeladná, kde se pořádal golfový turnaj European PGA Tour - Czech Open. Tento jedinečný hotelový koncept nabízí nečekané spojení designu, umění, Miura SPA, golfu a přírody v srdci Beskyd - v Čeladné. Restaurace MIURA pod vedením šéfkuchaře Michala Götha nabízí delikatesy regionální Beskydské kuchyně.

Přednosti hotelu
•    nachází se přímo na golfovém hřišti
•    nová dimenze architektury
•    unikátní SPA koncept značky KLAFS
•    venkovní vyhřívaný bazén
•    výhledy na golfové hřiště a okolní hory ze všech pokojů
•    Wi-fi zdarma
•    špičková gastronomie Michala Götha

ČÍSLO ZÁJEZDU: 1720
TERMÍN: 7. - 10. července 2020 (4 dny, s možností libovolného prodloužení)

UBYTOVÁNÍ: Art & Design MIURA hotel 4* (2 lůžkové pokoje se snídaní)
Deluxe pokoje (26 m2) jsou vybaveny Queen size (manželskou) postelí či dvěma Twin (oddělenými) postelemi. Pokoje, stejně jako celý interiér hotelu, jsou typické originálním designem. Všechny pokoje Deluxe mají výhled na golfové hřiště, některé mají lodžii. K dispozici jsou také pokoje s možností propojení. Pokoje jsou vybaveny 42" LCD TV, vysokorychlostním připojením na internet, trezorem, pracovním stolem, láhví neperlivé Miura vody, nábytkem MOROSO a KARTELL, telefonem a minibarem.

SPA
Miura SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou. SPA vám přináší nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu. 
Saunová část MIURA SPA je jedinečnou realizací SPA konceptu značky KLAFS ve střední Evropě. V saunové části je Vám k dispozici bylinková lázeň, solná lázeň, pára, sanarium, finská sauna, polévací vědro, ledový déšť, sněhový ráj.
Ve vodní části Miura SPA si dokonale odpočinete v naší vířivce a posílíte imunitu procházkou kneippovým chodníkem. Ve vodní části je Vám k dispozici vnitřní relaxační bazén s hydromasážní, vyhřívaná lůžka, Kneippův chodník, terasa.
MIURA hotel 4* pro Vás nově vybudoval venkovní vyhřívaný bazén, který můžete využít v rámci vstupu do MIURA SPA.

AKTIVITY
V okolí Čeladné naleznete širokou škálu možností, jak strávit volný čas. Aktivně jej lze prožít s golfovou holí v ruce, v koňském sedle, na kole, procházkami po okolí či turistickými výšlapy a horskými túrami. 

 

Cyklistika
Krátká trasa: 25 km po rovině (Čeladná - Podolánky)
Náročná trasa: 60 km s převýšením 700 m (Čeladná - Kunčice pod Ondřejníkem - Maralův kopec - Ráztoka - Pustevny - Prostřední Bečva - Nezávodí - Lhotská - Podolánky - Čeladná)

 

Pustevny
Pustevny (1018 m n. m.) je sedlo v Moravskoslezských Beskydech nedaleko Radhoště, které patří k obci Prostřední Bečva. Bylo pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili do roku 1874. Pro Pustevny jsou typické dřevěné stavby postavené v lidovém slohu koncem 19. století na návrh Dušana Jurkoviče. Nachází se zde lyžařské středisko a vede sem sedačková lanovka.

SKI areál Bílá/ Singletrails Bílá
Zábava pro rodiny s dětmi a cyklisty. Lanovka Zbojník je celé léto v provozu. Z horní stanice si lze vybrat Zbojnický chodník nebo Pašeráckou stezku beskydských pašeráků. Stezka s visutými mosty, dětskými feratami, průlizkami apod.

Polárium
V lázeňském centru naleznete první Polárium v České republice, které se zde provozuje od roku 2004. Celotělová chladová terapie při minus 120°C.

Koloběžky
Ski areál Opálená nabízí kromě zimního využití také letní aktivity. Vyzkoušet můžete koloběžky a terénní buginy. Jízda po 4kilometrové trase vedoucí příjemným lesním prostředím s jedinečnými výhledy na okolí je skutečným zážitkem pro celou rodinu.

Horský lanový park Tarzanie
Vyzkoušet také můžete lanový park Tarzanie, který je největším lanovým centrem v ČR. Centrum nabízí několik překážkových tras s různou obtížností.

 

CENA ZAHRNUJE: CENA NEZAHRNUJE:

• ubytování ve 2 lůžkových pokojích se snídaní
• vstup do Miura SPA (každý pobytový den na 3 hodiny)
• vstup do fitness
• láhev neperlivé vody
• WiFi
• parkování
• odborný program a podklady do daňového přiznání

• poplatek z pobytu 21 Kč / dospělá osoba / noc (poplatky se nevztahují na děti od 0-17 let) - hosté si poplatek hradí sami ( dle zákona 278/2019 Sb.)
• dopravu (individuální)
• případný příplatek za jednolůžkový pokoj; CK v případě přihlášení jedné osoby negarantuje zajištění spolubydlícího; příplatek lze nalézt níže v odstavci PŘÍPLATKY

ODBORNÁ ČÁST: pro lékaře i techniky je připravena přednáška na téma:

Dopady COVID-19 na hygienu stomatologické praxe po ukončení akutní fáze pandemie

Co se změnilo po výskytu SARS-Cov2, resp. Covid-19 u nás? V poutavé a velmi prakticky zaměřené přednášce Vám budou zodpovězeny všechny otázky stran dezinfekce ve Vaší stomatologické praxi nebo laboratoři. Detailně se zaměříme na dezinfekční přípravky a Covid-19 - co bychom měli vědět o dezinfekci, kterou používáme a zjistíme, zda je skutečně účinná a bezpečná. Získáte také cenná doporučení na vhodné a nevhodné přípravky pro různé účely použití.

Přednášející: 

Mgr. Stanislav Šurín PhD, Medical Affairs Manager, Schulke CZ, s.r.o.
Zuzana Menšíková, Medical Representative, Schulke CZ, s.r.o.


CENA:
•    dospělý: 6 890 Kč / 269 EUR (za osobu)

ZÁLOHA: 1 000 Kč / 50 EUR (splatná na základě zaslané faktury)

PŘÍPLATKY:
• jednolůžkový pokoj 2 790 Kč / 109 EUR

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 10. června 2020 

Závazná přihláška / cestovní smlouva

Název zájezdu:
Základní cena:
Termín zájezdu:
Číslo zájezdu:

Fakturační údaje

Název firmy:
IČO:
Adresa:
E-mail:
Číslo účtu:
Mobil:
POŠTOVNÍ ADRESA / pokyny k odjezdu a další informace zasílejte na adresu:

Závazně přihlašuji tyto osoby

Prosíme vyplnit i pro všechny cestující! Bez těchto údajů nelze vyřídit pojištění!
Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Přiobjednávám / příplatky

2 790 Kč / 109 EUR
Osob:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.