Rakousko - Bad Kleinkirchheim

Letní dovolená v Korutanech je jednoduše nesrovnatelná s žádným jiným místem! Vítejte v zemi jezer a hor! Mimo slunečné dny je dovolená v Rakousku charakterizovaná vzrušujícími atrakcemi, překrásnými vodními světy a nezapomenutelných relaxačních momentů! Během Vaší dovolené v Bad Kleinkirchheimu jsou lanovky stále v provozu a tím nejkomfortnějším a nejrychlejším způsobem, jak se dostat do nejlepších výchozích pozic nespočtu turistických stezek a cyklotras v srdci Korutan, kde se fantastické výhledy na horský svět Nockberge otevírají do vznešených výšin. Na své si zde přijdou jak sváteční turisté a rodiny s dětmi, tak i milovníci náročných tras, vyžadujících určitou zdatnost a zkušenosti. Když se po celodenním putování po vrcholcích vrátíte do údolí, termální lázně a okolní jezera Korutan, kterých jste si všimli od vrcholu, vás zvou ke svému exkluzivnímu lázeňství a wellness či osvěžení ve studených vodách. Dokonalé letní zážitky a ideální podmínky pro strávení skvělé rodinné dovolené v Rakousku. Golfoví milovníci ocení také malebně situované golfové hřiště, jež stojí za vyzkoušení. A nezapomeňte na korutanské kuchařské speciality!

 

DOPORUČENÉ BLÍZKÉ CÍLE, KTERÉ MÁTE DÍKY KORUTANSKÉ KARTĚ ZADARMO!

 

ZDARMA PLAVBA PO OSSIACHER SEE

Prozkoumejte jezero mezi hradem Landskron a opatstvím Ossiach lodí jako římský císař Karel V. a užijte si okružní výlet se zastávkami u Kanzelbahn, vodopádů v Sattendorfu a dalších přírodních a kulturních zajímavostí. 
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 14,90 €, děti - 7,50 €, rodina: 35,50 €

Využijte také možnosti plavby ZDARMA po Faaker See (Villach) a nebo nejteplejším korutanském jezeru Millstätter
see.

ZDARMA GERLITZEN MOUNTAIN CABLE CAR

Gerlitzen je turistickou atrakcí pro celou rodinu v srdci Korutan. Vystoupejte z pouhých 500 m do téměř 2000 m nad mořem a nechte se okouzlit nádhernou krajinnou kombinující hory a jezera.
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 23 €, děti - 11,50 €, rodina: 57,50 €

 
ZDARMA BAD KLEINKIRCHHEIM MOUNTAIN CABLE CAR

Pěší turistika v Bad Kleinkirchheim znamená radost, panoramatický výhled a dobrodružství. Lanovka Brunnach Biosphere Park a lanovka Kaiserburg nabízejí nejen panoramatický výhled, ale i mnoho možností pro volný čas. Ať už je to prohlídka vrcholu, procházka v horách nebo jednotlivé stezky, můžete využít rozmanitosti, kterou nabízí Bad Kleinkirchheim. TIP: V mezistanici lanovky Kaiserbur na Vaše děti čeká nové velké hřiště Mountain circus.
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 22 €, děti - 11,60 €, rodina: 67,20 €

ZDARMA GOLDECK MOUNTAIN CABLE CAR

Kouzlo horského léta: lanovka Goldeck vás zavede do nádherné turistické oblasti ve výšce více než 2000 metrů nad mořem během několika minut. To je ideální pro lehké vysokohorské túry pro mladé i mladé v srdci, které nabízejí krásný panoramatický výhled i odpočinkové zastávky v horských chatách. Jednoduše se budete cítit dobře.
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 18 €, děti - 9 €, rodina: 54 €

Nebo si vyjeďte do hor dalšími lanovkami ZDARMA, vybírat můžete z dalších 10! Například na lanovkou od jezera
Turracher, která přímo vybízí k prohlídce horské pastviny Panoramaalm ve výšce 2000 m nm. Vychutnejte si nádherný výhled na jezera Turracher Höhe nebo si odpočiňte v „Nockyho Almzeitu“ a zažijte chvíle radosti pro dospělé i děti. Do údolí se můžete vrátit pomocí bobové dráhy „Nocky Flitzer“ (za příplatek). Nocky Almzeit je skvělý TIP pro děti od 2 od 99 let!

ZDARMA MOUNTAIN ROAD NOCKALMSTRASSE

Tato fascinující oblast vede 34 km dlouhou křivolakou cestou. Pohoří Nockberge jsou jediným biosférickým parkem v Evropě, který se nachází ve vysokých horách a je domovem nejvíce druhů smrkového, modřínového a švýcarského borovicového lesa východních Alp (dobře značené turistické stezky). Uchvátí Vás příroda v parku „Silva Magic“ u horské pastviny Grundalm a také nepřeberné množství různých tématických zastávek a dílčích procházek. Dechberoucí výhledy nebudete stíhat fotit. Na návštěvu je dobré si vyhradit celý den, na trase je řada tradičních horských restaurací, dětských hřišť. Silnici lze projet v obou směrech - vstupenka je celodenní.
Úspora s Kärnten Card: osobní aut - 19 € (bez ohledu na obsazenost).

A nebo si vyberte jinou ze 4 panoramatických cest ZDARMA, například k nejvyšší horské přehradě Malta, která můžete obdivovat ve výšce 1 933 m nm a také si vychutnat výhled z vyhlídkové plošiny „Airwalk“.

ZDARMA PYRAMIDENKOGEL VYHLÍDKOVÁ VĚŽ

Nejkrásnější vyhlídka v Korutanech! Vychutnejte si jedinečný panoramatický výhled na Korutany a impozantní krajinu jezer (jezero Wörthersee, údolí čtyř jezer Keutschach) a hor z nadmořské výšky 920 m - z nejvyšší dřevěné vyhlídky na světě. Pomocí jedné z nejmodernějších panoramatických výtahů v Evropě nebo schodiště se můžete pohodlně dostat na panoramatické plošiny.
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 14 €, děti - 6,50 €, rodina: 33 €

ZDARMA ALPINE WILDLIFE PARK / NATURSTADEL FELD AM SEE

Exkurze se čtyřmi atrakcemi: Wildlife Park, procházka dětskou zoo, dětské hřiště a zoo. Muzeum ryb: domácí jezero a říční druh, Mirnock Giant. Grizzly World: zvířata kanadské divočiny, přístupná medvědím doupětem a chata. Zkušenosti Afriky: leopardův den. Saloon a dračí doupě. Novinka: Energy Dome. TIP pro děti: dětská zoo, dětské hřiště, saloon, dračí doupě, rybník v rybářském muzeu, Mirnock Giant a spoustu dalšího!
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 11 €, děti - 6 €, rodina: 33 €

ZDARMA MONKEY MOUNTAIN LANDSKRON

Stejně jako ve volné přírodě: na opičí hoře Affenberg vás čeká nezapomenutelný zážitek ze zvířat. Bez jediné překážky se ocitnete ve světě 156 makaků a užijete si zážitek z první ruky. Poznáte, jak se tato zvířata chovají ve svém přirozeném prostředí. Zoologové, chovatelé zvířat a průvodci vás budou provázet po celou dobu prohlídky, aby vám poskytli spoustu zajímavých informací o společenském chování zvířat.
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 13 €, děti - 6,50 €, rodina: 34 €

ZDARMA LANDSKRON CASTLE EAGLE SHOW

Hlavním cílem orlí show na hradě Landskron Castle je přiblížit návštěvníkům dravé ptáky a sovy. V 45 minutové show zažijete naše volné létající dravé ptáky. Po úchvatných letech se ptáci vracejí k sokolníkovi. Podrobně je vysvětleno chování a návyky těchto částečně ohrožených druhů.
Úspora s Kärnten Card: dospělí - 13 €, děti - 6,50 €, rodina: 34 €

A TO ROZHODNĚ NENÍ VŠE!

Ke Korutanské kartě obdržíte obsáhlou 190 stránkovou prožuru, která podrobně představuje všech 109 zajímavých míst a atrakcí, které můžete v Korutanech prožít ZDARMA a také dalších více než 60 cílů, na které je díky Korutanské kartě sleva. Neváhejte a vyrazte s námi, díky Korutanské kartě ušetříte na své dovolené stovky EUR, vlastně tisíce korun!

Přehled všech výhod najdete ZDE >>

 

ČÍSLO ZÁJEZDU: 0721
TERMÍN: 17. - 24. července 2021 (8 dnů)
                  v případě, že Vám tento termín nevyhovuje, můžete si vybrat i jiný z prázdninových měsíců

MĚNA: euro (EUR)
ČASOVÝ POSUN: 0 hod
UBYTOVÁNÍ: Panorama Pension Südhang: 2 - 4 lůžkové pokoje s polopenzí
Rodinný penzion má vynikající polohu - leží na jižním svahu nad městečkem Bad Kleinkirchheim a nabízí překrásný výhled na celé údolí a protilehlé Římské lázně s lanovkou vedoucí na Kaiserberg. Autem je to do centra města 5 minut, pěšky asi 15 minut. Hosté mají zdarma k dispozici parkování přímo u penzionu. Kompletně vybavené a zrekonstruované pokoje jsou vkusně zařízeny - LCD TV, koupelna, WC, sprcha, balkon, wi-fi. Snídaně a večeře odrážejí korutanskou pohostinnost a rozmanitost. Každý z hostů si zde přijde na své a uspokojí chuťové buňky! Po každé večeři si říkáte, že zítra ujdete/ujedete o pár kilometrů více :o).

ODBORNÁ ČÁST: pro lékaře i techniky - odborné přednášky, návštěva dentální kliniky, beseda s místními stomatology. UPOZORNĚNÍ: Rádi zajistíme odborný program i pro jiné lékařské profese.

CENA ZAHRNUJE: CENA NEZAHRNUJE:

• pojištění CK proti úpadku
slevovou kartu Karnten Card nabízející více než 100 volných vstupů do nejkrásnějších korutanských destinací a atrakcí, další slevy až 50% u 60ti partnerů.  Více informací naleznete níže.
• ubytování s polopenzí (snídaně/večeře + 1x grilování), vč. ložního/koupelnového prádla
• odborný program a podklady do daňového přiznání

• pojištění léčebných výloh + asistenci
• cestovní připojištění (NEZAPOMEŇTE na něj, prosím - je nutno toto přiobjednat zároveň s přihláškou - později NELZE!)
• místní poplatek 2,50 EUR/den (dospělý) a 0,50 EUR/den (dítě do 16ti let)
• dopravu (individuální)
• případný příplatek za jednolůžkový pokoj; CK v případě přihlášení jedné osoby negarantuje zajištění spolubydlícího; příplatek lze nalézt níže v odstavci PŘÍPLATKY

CENA: 
•    dospělý: bude upřesněno (za osobu)
•    dítě 0 - 4 roky: ZDARMA (rádi zajistíme zdarma dětskou postýlku)
•    dítě 5 - 12 let: bude upřesněno (za osobu)
•    dítě 13 - 15 let: bude upřesněno (za osobu)

ZÁLOHA: 1 000 Kč / 50 EUR (splatná na základě zaslané faktury)
PŘÍPLATKY:
• připojištění Sbaleno 
   informační dokument o pojištění, pojištění Storna, Pojistné podmínky naleznete v odkaze Pojištění a koncese CK (vpravo v menu)

• jednolůžkový pokoj 1 490 Kč / 58 EUR

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 1. července 2021
VÍZA: Nejsou vyžadována

NENECHTE SI UJÍT:
• mnoho turistických a cyklistických tras různých délek a obtížností, vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro náročné milovníky adrenalinu
• relaxaci v Římských nebo nedávno zrekonstruovaných Kateřinských lázních
• 18ti jamkové golfové hřiště
• Alpine Wildpark - poznejte se s divokou zvěří z blízkého okolí! Zoologická zahrada o rozloze 11 akrů nabízí navíc dobrodružné hřiště a útulnou hospůdkou.
• Silva Magica - přírodní park dobrodružství na Nockalmstraße. Kruhová stezka vede do světa "přírodních duchů" (voda, vzduch, země a požární duchy) a "Silva Magica" Park živě informuje o nejrůznějších skalách.
• Granatium - vyzkoušejte si těžbu granátů a zažijte dobrodružství v granátovém kaňonu na jehož konci Vás čeká ukrytá GeoCache
• Klagenfurt - Europark, procházka po břehu jezera Wörthersee, koupání či projížďka lodí nebo svět miniatur Minimundus a ZOO plazů Raptilien Zoo
• návštěvu hradu Landskron - ptačí show a vyhlášené hradní restaurace 
• středobod Korutan nedaleko Arriach
• vynikající korutanskou kuchyni

Závazná přihláška / cestovní smlouva

Název zájezdu:
Základní cena:
Termín zájezdu:
Číslo zájezdu:

Fakturační údaje

Název firmy:
IČO:
Adresa:
E-mail:
Číslo účtu:
Mobil:
POŠTOVNÍ ADRESA / pokyny k odjezdu a další informace zasílejte na adresu:

Závazně přihlašuji tyto osoby

Prosíme vyplnit i pro všechny cestující! Bez těchto údajů nelze vyřídit pojištění!
Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Přiobjednávám / příplatky

1 490 Kč / 58 EUR
Osob:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.