Rakousko - Stubai

Spojení s přírodou, nepopsatelná blízkost vrcholů - léto v tyrolském Stubaitalu se odehrává velmi aktivně a venku. O to se postará čerstvý vzduch, jedinečné panorama a vysokohorská rozmanitost, které si příznivci aktivní dovolené i turisté tolik užívají. S kartou Stubaier Super Card, která platí na čtyřech lanovkách Stubaier Gletscher, Schlick 2000, Serlesbahnen Mieders a Elferbahnen, se rychle dostanete do vzdušných výšin a k výchozím bodům vysokohorských a alpinistických túr. Existuje tedy dostatek dobrých důvodů pro strávení dovolené ve Stubai.

Stubaiské údolí lemuje 80 ledovců a četné mohutné vrcholy. Nejpůsobivější a nejvýraznější z nich spojuje oblast sedmi vrcholů Seven Summits Stubai. Vodopády, horská rašeliniště, louky a vyhlídková místa ve Stubai nejsou o nic méně působivé než samotné vysoké hory. Stubaiská místa přírodní podívané  jsou vzrušující, relaxační, lákavá a pestrá zároveň. Kromě toho musíte spatřit působivá stubaiská horská jezera . Klid, ale také vitalita, kterou vyzařuje devět nejkrásnějších stubaiských horských jezer, z nich činí žádané cíle a etapy mnoha túr.

ČÍSLO ZÁJEZDU: 0723
TERMÍN: 15. - 22. července 2023 (8 dnů)
MĚNA: euro (EUR)

UBYTOVÁNÍ: Hotel Stacklerhof 4* (2 lůžkové pokoje s polopenzí)
Stacklerhof se nachází 800 metrů od centra města Neustift im Stubaital. Má Wi-Fi zdarma a wellness centrum s finskou saunou, parní saunou, knajpovací lázní a venkovní vířivkou. Navštívit můžete zdejší restauraci, která podává moderní tyrolskou kuchyni. Restaurace má terasu a jednou týdně se zde pořádá večírek s fondue a slavnostní večeře. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. K rustikálním pokojům v alpském stylu patří balkon s výhledem na hory a vlastní koupelna se sprchovým koutem a vanou.

      
      

ODBORNÁ ČÁST: pro lékaře i techniky - odborné přednášky, návštěva dentální kliniky, beseda s místními stomatology. UPOZORNĚNÍ: Rádi zajistíme odborný program i pro jiné lékařské profese.

CENA ZAHRNUJE: CENA NEZAHRNUJE:

• pojištění CK proti úpadku
slevovou kartu Stubaier Super Card
• ubytování s polopenzí 
• odborný program a podklady do daňového přiznání

• cestovní připojištění
• místní poplatek 2,80 EUR/den
• dopravu (individuální)
• případný příplatek za jednolůžkový pokoj; CK v případě přihlášení jedné osoby negarantuje zajištění spolubydlícího; příplatek lze nalézt níže v odstavci PŘÍPLATKY

CENA: 23 790 Kč / 969 EUR (za osobu)

ZÁLOHA: 5 000 Kč / 150 EUR (splatná na základě zaslané faktury)
UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 1. června 2023

Závazná přihláška / cestovní smlouva

Název zájezdu:
Základní cena:
Termín zájezdu:
Číslo zájezdu:

Fakturační údaje

Název firmy:
IČO:
Adresa:
E-mail:
Číslo účtu:
Mobil:
POŠTOVNÍ ADRESA / pokyny k odjezdu a další informace zasílejte na adresu:

Závazně přihlašuji tyto osoby

Prosíme vyplnit i pro všechny cestující! Bez těchto údajů nelze vyřídit pojištění!
Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Telefon:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.