Ekonomika bělení: první krok neinvazivního ošetření

Velmi prakticky orientovaný webinář určený všem lékařům a dentálním hygienistkám - ať už se bělení zubů věnujete okrajově a nebo k této problematice přistupujete aktivně, přidejte se k nám na tomto semináři. Získáte mnoho skvělých tipů, které dozajista využijete hned následující den po absolvování tohoto webináře.  

Diskutovaná témata

  •  Bělení: Různé postupy pro každý případ a pacienta
  •  Příčiny zabarvení zubů: vnitřní x vnější
  •  Diagnostické a léčebné plány pro různé podmínky
  •  Rozdíly v odstraňování vnějších a vnitřních skvrn - působení peroxidu
  •  Obrana buněk vs. citlivost zubů
  •  Diskuse klinických případů

Webinář bude tlumočen do češtiny!

 

Přednášející

Dr. Rafael S. Beolchi
Vystudoval stomatologii na University of Sao Paulo (hodnocena jako  12. nejlepší na světě) v roce 2000. Od roku 2001 provozuje soukromou praxi, převážně v oblasti estetické stomatologie a ústní rehabilitace. V roce 2009 získal magisterský titul z biomateriálů na Ústavu energetického a jaderného výzkumu na téže univerzitě.

Je učitelem kurzů estetiky s přímými kompozitními pryskyřicemi APCD - Sorocaba Center i externě po celém světě. Zaměřuje se na pokročilou manipulaci se stomatologickými materiály pomocí zjednodušujících postupů.

Je autorem několika článků na témata přímých estetických výplní a fotopolymerace, kde si dodnes udržuje svoji vědeckou činnost. V současné době je po několika letech na UNESP zpět na University of Sao Paulo jako docent. Spolupracuje také na studiích s několika dalšími institucemi po celém světě. Věnuje se přednáškové činnosti a vedení seminářů zaměřených na toto téma v Brazílii, Severní, Střední a Jižní Americe, Evropě, Africe a Asii, celkem ve více než 40 zemích.

 

Kdy a kde

VE VAŠEM POČÍTAČI, CHYTRÉM TELEFONU nebo TABLETU
pondělí 25. května 2020
od 17:00 hod.

Ceny

Webinář jsme pro Vás připravili zcela ZDARMA!
Vzhledem k délce kurzu nejsou pro tuto vzdělávací akci přiděleny kredity.


Přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře níže. Poté Vám na Váš e-mail zašleme odkaz a další instrukce, abyste se mohli webináře zúčastnit.


Přihlašovací formulář je univerzální pro všechny vzdělávací akce a po jeho odeslání budete vyzváni k úhradě účastnického poplatku. Toto se Vás samozřejmě netýká, webinář je skutečně ZDARMA.

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.