Bondování – demystifikováno: Dlouhověkost kompozitních výplní a méně citlivosti se současnými materiály

Webinář na stále velmi aktuální téma s oblíbeným přednášejícím Dr. Rafaelem Beolchim si klade jednoduché cíle - pomoci posluchačům porozumět různým dostupným režimům bondování a materiálům, umět zvolit správnou techniku bondování pro každý klinický případ a v neposlední řadě také snížit citlivost a prodloužit životnost u kompozitních výplní. Připojte se k nám!

 

Diskutovaná témata

  •  Pochopení procesu bondování a současných materiálů.
  •  Total-Etch nebo Self-Etch: proč ne oba?
  •  Optimalizované protokoly moderních bondů pro různé situace.
  •  Přehled technik a faktory ovlivňující pevnost vazby.
  •  Co musíte udělat, abyste se vyhnuli změnám barvy v okrajích výplní.
  •  Důvody, proč mají výplně V. třídy tendenci selhávat.

Cíle webináře

  •  Porozumět různým dostupným režimům bondování  a materiálům.
  •  Umět zvolit správnou techniku bondování pro každý klinický případ.
  •  Snížit citlivost a prodloužit životnost u kompozitních výplní.

Webinář bude tlumočen do češtiny!

 

Přednášející

Dr. Rafael S. Beolchi
Vystudoval stomatologii na University of Sao Paulo (hodnocena jako  12. nejlepší na světě) v roce 2000. Od roku 2001 provozuje soukromou praxi, převážně v oblasti estetické stomatologie a ústní rehabilitace. V roce 2009 získal magisterský titul z biomateriálů na Ústavu energetického a jaderného výzkumu na téže univerzitě.

Je učitelem kurzů estetiky s přímými kompozitními pryskyřicemi APCD - Sorocaba Center i externě po celém světě. Zaměřuje se na pokročilou manipulaci se stomatologickými materiály pomocí zjednodušujících postupů.

Je autorem několika článků na témata přímých estetických výplní a fotopolymerace, kde si dodnes udržuje svoji vědeckou činnost. V současné době je po několika letech na UNESP zpět na University of Sao Paulo jako docent. Spolupracuje také na studiích s několika dalšími institucemi po celém světě. Věnuje se přednáškové činnosti a vedení seminářů zaměřených na toto téma v Brazílii, Severní, Střední a Jižní Americe, Evropě, Africe a Asii, celkem ve více než 40 zemích.

 

Kdy a kde

VE VAŠEM POČÍTAČI, CHYTRÉM TELEFONU nebo TABLETU
ve středu 1. července 2020
od 17:00 hod.

Ceny

Webinář jsme pro Vás připravili zcela ZDARMA!
Vzhledem k délce kurzu nejsou pro tuto vzdělávací akci přiděleny kredity.


Přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře níže. Poté Vám na Váš e-mail zašleme odkaz a další instrukce, abyste se mohli webináře zúčastnit.


Přihlašovací formulář je univerzální pro všechny vzdělávací akce a po jeho odeslání budete vyzváni k úhradě účastnického poplatku. Toto se Vás samozřejmě netýká, webinář je skutečně ZDARMA.

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.