Úspěšná lokální dentální anestezie - z pohledu stomatologa i pacienta

Velmi prakticky orientovaný webinář určený všem lékařům i studentům stomatologie. Získáte mnoho skvělých tipů, které jistě využijete ve své každodenní praxi. Navíc díky formě webináře z pohodlí Vašeho domova!  

Úspěšné pododání lokálních anestetik zubním lékařem vyžaduje pečlivé zvážení mnoha faktorů.
Neméně důležitými faktory jsou výběr vhodného lokálního anestetika, které se má podat, bezpečné podání léku a samozřejmě efektivní léčba pacienta.

Budeme diskutovat o následujících klinických tématech:

  •   Jak provést bezbolestnou aplikaci?
  •   Co je nového v zubních jehlách? Jak vybrat tu nejlepší?
  •   Lokální anestetika - klasifikace, indikace, dávkování
  •   Počítačem řízené podání lokálních anestetik (CCLAD)

Agnieszka Pacyk, PhD bude přednášet v angličtině.
Webinář bude kompletně tlumočen do češtiny zkušeným odborným překladatelem!

Přednášející:
 

 


Agnieszka Pacyk, PhD

V roce 1993 absolvovala Lékařskou akademii v polské Lodži. Již více než dvacet let přednáší a pořádá workshopy v Polsku i v zahraničí. Téměř 15 let zastávala pozici manažerky pro střední a východní Evropu ve společnosti Dentsply Company a uváděla inovativní dentální materiály na polský a mezinárodní trh, např. kompomery a kompozitní materiály.
V roce 2005 obhájila s vyznamenáním disertační práci na téma polymerizace kompozitních materiálů. 12 let působila jako učitelka na Lékařské univerzitě v Lodži. Její zapojení a zkušenosti ocenili studenti a ocenili ji titulem „Nejlepší akademický učitel“ v letech 2015/2016 a 2019/2020. Je hrdou členkou PTS (Polish Dental Association) a International College of Dentists. Je autorem mnoha článků z oblasti kompozitních materiálů a bondovacích systémů.
Spoluautorka  kurzu o lokální anestezii ve stomatologii „Nebolí to“. Je milovnice italské kultury, fotografie a hudby.

Kdy a kde

VE VAŠEM POČÍTAČI, CHYTRÉM TELEFONU nebo TABLETU
čtvrtek 25. února 2021
od 17:00 hod.

Ceny

Webinář jsme pro Vás připravili zcela ZDARMA!
Vzhledem k délce kurzu nejsou pro tuto vzdělávací akci přiděleny kredity.


Přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře níže. Poté Vám na Váš e-mail zašleme odkaz a další instrukce, abyste se mohli webináře zúčastnit.


STUDENTI VÍTÁNI!

Webinář je vhodný i pro studenty zubního lékařství, či studující dentální hygienistky. Pokud nemáte své IČ, zadejte do políčka 00000000. Bohužel toto pole nemůže zůstat prázdné, formulář by se neodeslal.

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.