Ergonomické ruční nástroje pro Vaši praxi
Společnost LM je průkopníkem v nástrojové ergonomii. Ruční nástroje jsou Vašim hlavním pomocníkem a tak se nenechte odbýt něčím obyčejným, užijte si pohodlí, chtějte to nejlepší!

 

Jak definovat ergonomii ručního nástroje?

V prvé řadě je to neklouzavé a přirozené uchopení nástroje. Dále pak nízká hmotnost a optimalizovaný design má efektivně zamezit nemoci z povolání. A taktéž dobrá hmatová citlivost a snadná manipulace s nástrojem je zárukou nejlepších klinických výsledků. Spolehlivost, odolnost vůči opotřebení a komfort jsou vlastnosti, které jsou zjevné lékaři i pacientovi.

Výhody:

• Elastický a ergonomický povrchový materiál a optimální konturování = pohodlný a neklouzavý úchop
• Speciální slitinové jádro - lehká konstrukce a kontakt kov na kov umožňují lepší hmatovou citlivost
• Optimální tuhost - vynikající citlivost a efektivita
• Precizně tvarované koncovky - extrémně ostré, elegantní a moderní
• Výborná odolnost vůči korozi

Vybírejte z katalogu LM, obraťte se na svého obchodního zástupce Hu-Dental a užijte si ten pocit pohodlí, kdy Vám nástroj dokonale padne do ruky, neklouže a práce sním je maximálně přesná.

Společnost LM Dental Vám navíc nabízí:
slevu 50% v případě, že ještě studujete a nebo
- slevu 35% z objednávky absolventů.

 

Obě slevy jsou určeny jak studentům stomatologie, tak dentální hygieny. Absolventem je myšlen stomatolog nebo dentální hygienistka maximálně do 12 měsíců od ukončení studia. Skutečnost, že studujete nebo jste absolvent je nutné doložit (poskytujeme výrobci - společnosti LM), například kopií studentského průkazu, indexu, diplomu a podobně. Sleva se vztahuje pouze na první objednávku nástrojů LM.

tl