Ergonomické ruční nástroje pro Vaši praxi
Společnost LM je průkopníkem v nástrojové ergonomii. Ruční nástroje jsou Vašim hlavním pomocníkem a tak se nenechte odbýt něčím obyčejným, užijte si pohodlí, chtějte to nejlepší!

 

Jak definovat ergonomii ručního nástroje?

V prvé řadě je to neklouzavé a přirozené uchopení nástroje. Dále pak nízká hmotnost a optimalizovaný design má efektivně zamezit nemoci z povolání. A taktéž dobrá hmatová citlivost a snadná manipulace s nástrojem je zárukou nejlepších klinických výsledků. Spolehlivost, odolnost vůči opotřebení a komfort jsou vlastnosti, které jsou zjevné lékaři i pacientovi.

Výhody:

• Elastický a ergonomický povrchový materiál a optimální konturování = pohodlný a neklouzavý úchop
• Speciální slitinové jádro - lehká konstrukce a kontakt kov na kov umožňují lepší hmatovou citlivost
• Optimální tuhost - vynikající citlivost a efektivita
• Precizně tvarované koncovky - extrémně ostré, elegantní a moderní
• Výborná odolnost vůči korozi

 

Vybírejte z katalogu LM, obraťte se na svého obchodního zástupce Hu-Dental a užijte si ten pocit pohodlí, kdy Vám nástroj dokonale padne do ruky, neklouže a práce sním je maximálně přesná.

Společnost LM Dental Vám navíc nabízí:
slevu 50% v případě, že ještě studujete a nebo
- slevu 30% z objednávky absolventů.

 

Podmínky uplatnění slevy

Jsem student - chci uplatnit slevu 50%

Skutečnost, že studujete je nutné doložit (poskytujeme výrobci - společnosti LM), například kopií studentského průkazu, indexu a podobně. Slevu můžeme uplatnit maximálně 1x ročně po celou dobu studia. Sleva je určena pouze na nákup nástrojů, se kterými budete pracovat výhradně Vy, od jednoho objednacího kódu je možné objednat maximálně 5 kusů nástrojů. Celkové množství není nijak omezeno.

Jsem absolvent - chci uplatnit slevu 30%

Absolventem je myšlen stomatolog nebo dentální hygienistka maximálně do 12 měsíců od ukončení studia. Skutečnost, že jste absolvent je nutné doložit (poskytujeme výrobci - společnosti LM), například kopií diplomu a podobně. Sleva se vztahuje pouze na první objednávku nástrojů LM, nelze tedy provádět opakované nákupy. Sleva je určena pouze na nákup nástrojů, se kterými budete pracovat výhradně Vy, od jednoho objednacího kódu je možné objednat maximálně 5 kusů nástrojů. Celkové množství není nijak omezeno.

tl