Hu-Fa Dental a. s. je přední český dodavatel spotřebního materiálu, nástrojů a drobných přístrojů ve stomatologii pro zubní ordinace a laboratoře v České a Slovenské republice.

Co je naším cílem?

Ve spolupráci s našimi hlavními partnery, kterými jsou Ultradent, 3M, Septodont a dalšími kvalitními světovými výrobci, pomáháme prověřenými produkty zákazníkům jednoduše vylepšovat a uzdravovat úsměvy, sebevědomí i spokojenost jejich pacientů.

Našimi základními hodnotami je

  • ČESTNOST
  • KVALITNÍ A TVRDÁ PRÁCE
  • OCHOTA POMOCI

Hu-Fa Dental a. s. vyniká rychlostí dodávek a garantovanou dostupností klíčových produktů. Prostřednictvím perfektně vyškolených obchodníků a týmem partnerských lékařů a techniků, poskytujeme zákazníkům rychlé a kompletní odborné poradenství.

Na základě požadavků, nových trendů a inovací pečlivě upravujeme šíři sortimentu a nabízíme možnost objednání i v přehledném e-shopu. Magazín „Hu-Fa úsměvy“ přináší bohatou akční nabídku a zajímavé odborné informace a zkušenosti o nových produktech a postupech.

Náš úspěch stojí na lidech. Pro spokojenost zaměstnanců vytváříme pracovní podmínky podporující jejich odbornost, výkonnost, tvořivost a loajalitu. Jsme aktivní a společensky odpovědná firma podporující sociální i sportovní aktivity v našem městě.

Hu-Fa Dental a.s. - vše pro krásný, zdravý úsměv