Pro nově vznikající ordinace

Kdo je Ivoclar Vivadent?

To, co se začalo v Curychu v roce 1923 výrobou umělých zubů, se vyvinulo v přední mezinárodní dentální společnost s obsáhlou řadou produktů a systémů pro zubní lékaře a zubní techniky. Ivoclar Vivadent AG, s vedením v Schaanu, Lichtenštejnské knížectví, je již od svého založení soukromou společností. Produkty jsou odtud dodávány do 120 zemí světa. V celosvětovém měřítku má Ivoclar Vivadent své dceřiné společnosti a marketingová oddělení ve 25 zemích, a po celém světě také více než 3500 zaměstnanců.

Ivoclar Vivadent je jednou z předních a nejmodernějších stomatologických firem na světě a nabízí komplexní sortiment výrobků a systémů pro zubní lékaře a zubní techniky. Nabízí inovativní produkty a systémy, které poskytují zubním lékařům a zubním technikům nové příležitosti ve stomatologii, pro ještě lepší estetické a efektivní výsledky a lepší péči o zuby pro pacienty.

Otevíráte novou ordinaci?

Jsme připraveni podpořit Vás slevou 30 % na Vaši objednávku materiálu (maximální výše objednávky 2 500 € na jedno křeslo) a slevou 20 % na 1 Vámi vybraný přístroj do Vaší ordinace!

Otevíráte novou laboratoř?

Jsme připraveni podpořit Vás slevou 30 % na Vaši objednávku materiálu (maximální výše objednávky 7 500 € na laboratoř) a slevou 20 % na 1 Vámi vybraný přístroj do Vaší laboratoře!

Na nic nečekejte a obraťte se na svého obchodního zástupce Hu-Fa Dental. Tuto nabídku lze uplatnit pouze do 6 měsíců od vzniku ordinace či laboratoře. Dovolujeme si Vás upozornit, že slevu nelze využít na nákup IPS e.max CAD, na náhradní díly a 3Shape skennery.

Slevu můžete využít i v případě, že:

- přebíráte ordinaci po svých rodičích, či předchozím lékaři (změna majitele)
- otevíráte novou pobočku / ordinaci na nové adrese
- rozšiřujete svou ordinaci / kliniku o další křeslo & lékaře současně

Pro detailní podmínky nabídky a objednání kontaktujte prosím svého obchodního zástupce Hu-Fa Dental, rád Vám pomůže s volbou nejvhodnějších produktů pro Vás. 

 

 

 

tl