OBCHODNÍ PODMÍNKY

1) Registrace
Prohlašujeme, že data slouží pouze pro účely identifikace při nákupu ve firmě Hu-Fa Dental a.s. a nebudou poskytnuty třetím osobám ani jinak zneužity. Potvrzením registrace souhlasím se zasíláním nabídkových e-mailů z internetového obchodu firmy Hu-Fa Dental a.s., v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti. 
Službu zasílání novinek e-mailem můžete kdykoliv zrušit kliknutím na odkaz odhlášení z odběru nebo e-mailové adrese: hufa@hufa.cz;
nebo na pevné adrese:
Hu-Fa Dental a.s. 
Moravní 909 
765 02 Otrokovice
 
2) Přijetí a vyřízení objednávky
Všechny objednávky podané prostřednictvím tohoto obchodu jsou závazné. O přijetí objednávky jste automaticky informován elektronickou poštou (pokud uvedete svůj E-mail). V případě, že uvedete alespoň telefonní číslo, bude vám objednávka potvrzena telefonicky. V případě, že zboží není aktuálně skladem, jste informování ihned (ještě před potvrzením objednávky). Pokud provedete storno objednávky do 12 hodin považujeme objednávku za zrušenou. Storno můžete poslat e-mailem případně provést telefonicky. Při zrušení objednávky je nutné uvést Vaše jméno, e-mail a číslo objednávky. V případě vrácení objednaného zboží podnikatelským subjektem bez zákonných důvodů budeme účtovat 20% poplatek z ceny zboží za opětovné naskladnění a vrácení.
 
3) Doručení a dodací podmínky
Zboží zákazníkovi doručí smluvený přepravce. Poštovné a balné je ZDARMA. V případě, že celková výše objednávky nepřesáhne 2500 Kč bez DPH, bude Vám účtováno v souhrnné výši 126,- Kč. Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání. O odeslání je zákazník informován e-mailem. Zásilky jsou pojištěny v hodnotě zboží. Při větších objednávkách přesahujících běžné možnosti je nutná individuální dohoda. V případě, že dodávka zboží si vyžádá delší období, je zákazník o termínu dodání informován e-mailem v nejkratším termínu. V případě zvláštních přání zákazníka je lhůta dodání závislá na výrobci.
 
4) Způsob placení
dobírka - objednané zboží Vám zašleme poštou a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti.
osobní odběr - platí v hotovosti při osobním odběru.
faktura – se splatností 12 dnů.
 
5) Reklamace
V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je poškozené či nefunkční, okamžitě nás prosím kontaktujte na:
e-mailové adrese: hufa@hufa.cz nebo telefonicky: 577 926 226 -228
POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska s nápisy „Hu-Fa Dental a.s.“, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.
 
Reklamační řád:
1. Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady odesilatele.
2. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. (U vracení bez udání důvodu musí být i v původním obalu, s visačkou).
3. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.
4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
5. Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.
6. Z bezpečnostních důvodů nelze vracet (reklamovat samozřejmě ano) výrobky osobní ochrany – karabiny, lana, sedáky atd. Na zboží poskytujeme záruční dobu danou zákonem. Pokud výrobce poskytuje záruku delší je uvedena u zboží v katalogu.