Společnost Hu-Fa Dental a. s.je jediná dentální firma v České republice s koncesovanou licencí cestovní kanceláře. Dovolte nám, abychom Vás informovali o zařazení naší CK Hu-Fa Dental a.s. na seznam cestovních kanceláří s platným pojištěním záruky pro případ úpadku a odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku. Toto pojištění máme uzavřeno u Europäische Reiseversicherung AG,  zastoupenou společností Etics ITP, s.r.o. (International Travel Protection).

Certifikát pojištění proti insolvenci ZDE.

CK Hu-Fa Dental a. s. dále uhradila roční příspěvek do garančního fondu cestovních kanceláří na rok 2020 ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. - certifikát ZDE.

Jako součást největší světové skupiny cestovních pojišťoven je Evropská Cestovní pojišťovna prvním a jediným českým specialistou v oboru. Právě s jejím pojištěním Vám tak naše cestovní kancelář zajišťuje mezinárodní standard služeb při cestách kamkoliv do světa. Ceny zahraničních zájezdů již obsahují nezbytnou základní pojistnou ochranu:

• aktivní asistence 24 hod denně zajištění lék. převozu, repatriace a přivolání opatrovníka
• lékařský převoz, přeložení, přeprava: 1 000 000 Kč
• repatriace tělesných ostatků: 1 000 000 Kč
• opatrovník: 150 000 Kč
• léčebné výlohy: 2 400 000 Kč (Evropa) / 5 400 000 Kč (svět)
• zimní sporty: zahrnuty

Kdykoliv se ocitnete v tísni, je Vám k dispozici pražská asistenční centrála EuroAlarm a široká síť Euro-Center ve všech hlavních turistických oblastech. Při onemocnění či úrazu Vám pojišťovna uhradí veškeré výlohy za léčení v zahraniční včetně nákladů na hospitalizaci anebo akutní zubní ošetření.

I přesto, že jsme členy EU, tak je vhodné si pro cestu do zahraničí zařídit připojištění. V zahraničí Vás bezplatně ošetří, ale toto už nezahrnuje případný převoz zpět do země, přivolání opatrovníka a další služby jako je úrazové pojištění, zavazadla…atd. Rovněž je nutné podotknout, že pokud se v zahraničí dostanete k soukromému lékaři, je velkým otazníkem, jak se tento lékař zachová v případě nějakých mezistátních dohod. Dle našich partnerů v zahraničí a našich zkušeností víme, že v ostatních státech EU se klienti nadále pojišťují na své cesty do zahraničí a berou to jako součástí své zahraniční cesty. Jistě víte, že již v současné době existují dohody s několika zeměmi. Celý proces je velmi složitý - musíte si vyzvednout dotazník, který si necháte potvrdit svoji zdravotní pojišťovnou a následně doufat, zda Vás lékař skutečně ošetří a že se Vám nestane nic vážnějšího. Nemyslíme si, že je ideální takto cestovat a mít obavy, co by se mohlo stát.

Další varianty připojištění dle Vašich potřeb - ZDE.