Přátelé, kamarádi!

Daniel LinnertJmenuji se Daniel Linnert a v Hu-Fa Dental pracuji od května 2002 na pozici travel manager. Co to znamená? Já jsem tou osobou, která pro Vás vyhledává zajímavé destinace pro všechny odborné zájezdy. A v hloubi duše doufám, že budou dostatečně atraktivní. Já jsem tou osobou, jež Vás doprovází od počátku zájezdu až do jeho finále. Já jsem tou osobu, na jejíž hlavou padá prvotní chvála i kritika. Já jsem ale také i tou osobou těšící se na opětovné setkání s Vámi. Někdy mi připadá, že cestuje jedna velká rodina :o).

Cestování není jen mou prací, ale i koníčkem. Již v minulosti jsem strávil několik let v Anglii, Izraeli a v USA. Cestuji velmi rád se svou rodinou, ale popravdě - neúčastním se organizovaných dovolených :o). Mými dalšími zálibami je rodina, kutilství a práce na zvelebování zahrady a domu. Velmi rád fotografuji a celý průběh odborných zájezdů se snažím co nejlépe zachytit okem aparátu.

To by bylo v krátkosti o mně vše a teď se již těším na setkání s Vámi na některém z odborných zájezdů. Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se námi pořádaných akcí nebo se chcete poradit ohledně Vašich cest, jsem Vám k dispozici. Těch více než 100 procestovaných zemí ve mě už nějakou stopu zanechalo. A kde mne zastihnete? Na níže uvedeném kontaktu.

tel: +420 777 779 702
email: linnert@hufa.cz
WhatsApp: +420 603 149 735