Eugenol 10 ml

Eugenol 10 ml

Složení: 100% eugenol Použití: EUGENOL se používá jako kapalina k přípravě past určených k vyplnění kořenových kanálků a k přípravě materiálů pro dočasné vyplnění kavit. Používá se hlavně v kom... Zobrazit více
Kód produktu: 530377
Zboží je dostupné na objednávku

217,8
Cena
189,39 Kč bez DPH
217,80 Kč s DPH220,00 Kč
Složení: 100% eugenol
Použití:
EUGENOL se používá jako kapalina k přípravě past určených k vyplnění kořenových kanálků a k přípravě materiálů pro dočasné vyplnění kavit.
Používá se hlavně v kombinaci s oxidem zinečnatým ( Zinc Oxide).
Návod k použití:
K dočasnému vyplnění kavit musí být připravena směs s konzistencí pasty, která se nelepí ani k skleněné nádobce, ani k špachtli. K vyplnění kořenových kanálků musí mít směs krémovou konzistenci.
Kontraindikace:
EUGENOL nesmí být použit u pacientů přecitlivělých na složky výrobku. Nepoužívejte pod kompozitní materiály, protože eugenol narušuje polymeraci. Nepoužívejte u těhotných žen.
Balení: lahvička 10 ml nebo 20 ml z hnědého skla s kapátkem.

Dokumenty jsou ke stažení po objednání daného výrobku nebo přes Vašeho obchodní zástupce firmy Hu-Fa Dental.

Návod Eugenol cz.pdf
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.