Přichází něco vzrušujícího

Není snadné to nejlepší ještě vylepšit, ale Ultradentu se to podařilo! Nová polymerační lampa VALO X, nejinovativnější dostupná polymerační lampa, byla zcela přepracována, aby vám poskytla výkon, odolnost a přístup, který od světla VALO očekáváte, ale se zcela novými, převratnými funkcemi. Polymerační lampu VALO X si nyní můžete vyzkoušet na vlastní kůži, stačí si domluvit schůzku se svým Hu-Fa obchodním zástupcem.

 

OD ZÁKLADU PŘEPRACOVANÝ DESIGN

Polymerační lampa VALO X byla vytvořena s cílem změnit svět polymeračních lamp.

Každý aspekt polymerační lampy byl zcela přepracován - od většíhí čočky o průměru 12,5 mm až po adaptér, který umožňuje používat světlo VALO X v kabelové nebo bezdrátové konfiguraci. Je to polymerační lampa VALO, jakou jste ještě neviděli.

 

VÝKONNÁ

Větší 12,5 mm velká čočka pokryje jakýkoliv zub při zachování dostupnosti a pohodlí pacienta.

Sada 12 LED čipů poskytuje vysoce intenzivní širokopásmové světlo pro vynikající rovnoměrnost paprsku, hloubku vytvrzování a kolimaci paprsku pro polymerizaci jakéhokoli světlem aktivovaného materiálu.

 

 

UNIVERZÁLNÍ

Dva režimy polymerace zahrnují Standard Power a Xtra Power a jsou přístupné pomocí horního tlačítka. Spodní tlačítko cyklicky přepíná pomocné diagnostické režimy bílého a černého světla pro jednoduché a intuitivní použití.

 
 
 

 

 

 
JEDNODUCHÁ

Zjednodušené rozhraní zahrnuje novou funkci akcelerometru, která umožňuje přepínat režimy vytvrzování a pomocné diagnostické režimy pohybem zápěstí, takže se můžete soustředit na prováděný postup.

 

 

 

 

ODOLNÁ

Mimořádně odolná konstrukce z jediného kusu poskytuje vynikající tepelný management a je lehčí a lépe vyvážená.

Na světlo VALO X se navíc vztahuje pětiletá záruka výrobce.

 

 

 

PŘIZPŮSOBIVÁ

Světlo VALO X obsahuje dvě polymerační a tři pomocné diagnostické čočky, takže máte vždy k dispozici čočku, kterou potřebujete pro každý zákrok. 
Od této chvíle si je již nemusíte dokupovat.

Přiložený adaptér umožňuje používat světlo VALO X v kabelové nebo bezdrátové konfiguraci, podle toho, čemu dáváte přednost.

 

 

 

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Sjednejte si schůzku se svým obchodním zástupcem Hu-Fa Dental a nechte si zdarma předvést polymerační lampu VALO X a vyzkoušejte si budoucnost technologie polymerace.
 

Další informace najdete ZDE >>

 

tl