První a jediná ústní biovýplachová voda na světě.

V souvislosti s pandemií koronaviru SARS-CoV-2 v minulých letech se přikládá zvláštní význam snižování virové nálože v ústech, protože právě ta je hlavní cestou nákazy prostřednictvím kapének nebo kapiček slin, které vypouštíme při mluvení, kašli, smíchu a podobně.
Ústa jsou považována za místo vstupu a výstupu viru a sama o sobě jsou vysoce rizikovým místem pro vznik celé řady respiračních onemocnění. Virová zátěž přímo souvisí se závažností onemocnění.

 

Jedná se o první a jediný biovýplach ústní dutiny na světě, který díky svému inovativnímu a patentovanému složení nabízí vysokou schopnost eliminovat grampozitivní a gramnegativní bakterie z ústní dutiny a inaktivovat lipidem obalené VIRY, jako je SARS-CoV-2, Herpes Simplex typu 1, N1H1 atd., v ústech a slinách.

Xyntrus™ má přírodní složení a je vybaven inovativní technologií EBE Technology™, exkluzivní technologií bioenkapsulace molekul a enzymů, kterou vlastní společnost Brix USA LLC. Složky Xyntrus™ a EBE Technology™ společně snižují virovou nálož v ústní dutině s účinností vyšší než 99,99 % podle vědeckých studií provedených na prestižních univerzitách a vědeckých výzkumných centrech v Argentině, Kolumbii a Španělsku.

Silná účinnost přípravku Xyntrus™ a snížení virové nálože pomáhá minimalizovat, či alespoň omezit šíření virových nebo bakteriálních onemocnění. Bioenkapsulovaný D-Limonen s exkluzivní technologií EBE Technology™, éterické oleje a cetylpyridiniumchlorid, kromě jiných přírodních složek, tvoří vysoce účinný a silný prvek proti virům a bakteriím obaleným lipidy, který podle nesčetných indexovaných vědeckých studií nabízí účinnost až 5 hodin.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ

  •  Nalijte 10 ml přípravku Xyntrus™ do odměrky nebo do jednorázového kelímku. 

  •  Vyplachujte ústa přípravkem Xyntrus™ po dobu 30 sekund, stejně jako jste zvyklí s běžnou ústní vodou.
      Po uplynutí této doby ústní vodu vyplivněte.

  •  Vzhledem k tomu, že přípravek Xyntrus™ je velmi účinný, doporučujeme výplach úst zopakovat
      po 5 hodinách. Tímto způsobem bude ústní dutina chráněna a/nebo virová zátěž snížena o více než 99,9 %.

  •  V případě dětí mladších 12 let doporučujeme, aby na tuto výplach úst dohlížela dospělá osoba.
    
Bezpečnostní opatření: Přípravek nepolykejte. V případě náhodného požití vypijte vodu.

Další informace najdete ZDE >>

 

Xyntrus si můžete objednat ZDE >>

Xyntrus 5v1 pro dospělé
Bez přidaného fluoru, mátová příchuť.

- lahev 500 ml - 50 dávek á 10 ml
 

 


AŤ UŽ JSTE KDEKOLI,
AŤ UŽ SE VYDÁVÁTE KAMKOLI.

tl