Proč potřebuji ve své ortodontické praxi laser?

Děkujeme za Váš zájem, bohužel, na tento kurz již není možné se přihlásit.

 

Osobní pozvání Dr. Velasqueze:

"Rád bych zdůraznil, že s využitím diodového zubního laseru mají ortodontisté v České republice potenciál revolučně změnit svou každodenní praxi. Laser je užitečný nejen pro zvládání bolesti během ortodontické léčby, ale může také urychlit pohyb zubů a zkrátit dobu ošetření až o 30 %. Můj specifický ortodontický výzkum tyto výhody podporuje (což Vám ukážu) a zdůrazňuje účinnost začlenění laserové technologie do ortodontických postupů.

Vzhledem k tomu, že jsem byl přednášejícím pro systém Damon, mám přímou zkušenost s porovnáváním technologie diodového laseru s jinými způsoby léčby v univerzitním prostředí i v soukromé praxi. Během svých přednášek jsem neustále zdůrazňoval výhody diodových laserů v ortodoncii, a to bez ohledu na konkrétní systém používaný k posunu zubů (např. clear aligners nebo tradiční rovnátka). Těším se s Vámi na setkání v květnu!"

 

Přednáška určená speciálně pro ortodontisty Vás seznámí s možnostmi, které může přinést laserová terapie i do Vaší ordinace. Pomozte svým pacientům lépe zvládat bolest, urychlete pohyb zubů a usnadněte hojení. Přihlaste se na webinář a nechte se inspirovat od svého kolegy. Dr. Velasquez je sám ortodontista, pro kterého je laserová terapie skutečnou vášní! Přednáška je doplněna o klinické případy z vlastní orto-praxe.

 

Diskutovaná témata:

Laser v ortodoncii - od vědeckých důkazů k optimálnímu nástroji pro zlepšení praxe.
    • Kompletní ortodonticko-ortognátní ošetření dokončeno za pouhé 4 měsíce.
    • Jiná alternativa léčby resorbovaných zubů špičákem nebo středními řezáky.
    • Skvělá rekonvalescence po jakémkoli zákroku u našich pacientů.
    • Mohl bych k odstranění estetických rovnátek použít laser?
 

Pochopení základů laseru o tom, jak můžeme tuto technologii použít u všech ortodontických pacientů bez ohledu na to, jakou techniku používáme. Zvládání bolesti v ortodoncii, můžeme urychlit pohyb zubů? Laser je snadný a pohodlný způsob, jak toho dosáhnout, a ještě mnohem více. Tipy pro snadné a rychlé použití u impaktovaných zubů a pro posílení našeho estetického výsledku při dokončování případu.

V nadcházejícím webináři zhodnotíme také mnoho dalších aspektů, včetně managementu pacientů po operaci, především ortognátní chirurgii, ale všechny tyto zásady se vztahují na jakýkoli druh orálních zákroků. Laserová technologie nám umožňuje snadno a bezbolestně ošetřit hyperplazie dásní, odhalit špičáky a bondovat attachmenty během jediné návštěvy. Také je výhodou, že můžete Vašim pacientům pomoci pouze jednou dávkou laseru s afty, herpes simplex a mnoha lézemi v dutině ústní, které jim tak usnadní ortodontickou léčbu.

To vše za podpory a sdílení této technologie respektovanými kolegy, jako jsou Dr. Chris Chang, Dra. Patricia Vergara a Dr. David Sarver.
 

Na jaké klinické případy se můžete těšit? Přinášíme Vám malou ochutnávku
 Program

17:20 – 17:30    Prezence účastníků
17:30 – 19:30    On-line přednáška
19:30 –                Dotazy a závěr webináře


 

Přednášející

Dr. Sergio A. Velasquez
Zubní lékař z univerzity v Manizales v Kolumbii. Ortodontista z Universidad del Valle,  Cali, Kolumbie. Vedoucí postgraduálního kurzu ortodoncie a čelistní ortopedie v Unicoc, Cali a profesor na klinice samo-ligatujících, současných technik v ortodoncii, interdisciplinárního managementu a diagnostiky.

Specializace: Lasery v zubním lékařství, Univerzita v Cáchách, Německo. Magisterské studium v oblasti vzdělávání zprostředkovaného počítačovými a komunikačními technologiemi - ICESI University, Cali, Kolumbie. Výzkumný pracovník v oblasti terapeutického a chirurgického laseru s Universidad del Valle a Unicoc, Cali, Kolumbie.
Koordinátor Kolumbijské ortodontické společnosti Valle del Cauca Sectional 2013 - 2015.

Indexované vědecké publikace z praxe založené na důkazech a účinku nízko-intenzivního laseru během ortodontické léčby pro urychlení pohybu a pro kontrolu bolesti. Získání 2 národních cen za výzkum. Vlastní soukromá praxe v ortodoncii: Samoligovací systémy v kombinaci s chirurgickou a terapeutickou aplikací laseru. Člen WALED - Světové akademie pro laserové vzdělávání a výzkum v zubním lékařství.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kdy a kde

on-line webinář - ve Vašem počítači, tabletu nebo telefonu z pohodí domova
pondělí 20. května 2024
17:30 - 19:30 hod.

 

Ceny

Lékař:
2 599 Kč (VIP 2 210 Kč*)
nebo 104 € (VIP 88 €*)

Jste student nebo absolvent s maximálně roční praxí? Zúčastněte se kurzu za zvýhodněnou cenu s 25% slevou z běžné ceny kurzu.
Cena pro studenty a absolventy: 1 950 Kč (78 €)
* k přihlášce je nutné přiložit kopii indexu nebo diplomu.

Dovolujeme si upozornit, že ceny v EUR se mohou mírně lišit s ohledem na aktuální kurz CZK - EUR.

Cena zahrnuje:

Účast na přednášce, 2 kreditů v rámci systému vzdělávání pro lékaře z ČR

Údaje pro platbu

Úhradu účastnického poplatku proveďte převodem na číslo účtu: 1040230016/2700 - fakturu po přihlášení obdržíte mailem. V případě platby v € použijte účet: IBAN SK06 1111 0000 0010 6373 1008.
Daňový doklad obdržíte na Váš email.

Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže. 
Přihláška je potvrzená a zaevidovaná až po uhrazení účastnického poplatku na účet.
Kredity obdržíte na místě při prezenci před začátkem kurzu.

* Nárok na VIP slevu 15% zjistíte z Vašich faktur. Tato sleva, stejně jako sleva na studenta (25%) bude automaticky zohledněna ve faktuře, kterou obdržíte na Váš email po přihlášení. V případě nejasností můžete kontaktovat paní Kamilu Kočendovou na emailu kocendova@hufa.cz.

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu

Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.