Akce
Admira Fusion 5 kompule 15 x 0,2g A3.5

Admira Fusion 5 kompule 15 x 0,2g A3.5

Univerzální nanohybridní výplňový materiál (ormocer) se zjednodušeným systémem odstínůSprávný výběr odstínu zubu je pro estetický výsledek rekonstrukce zásadní, ale určit vždy optimální odstín čast... Zobrazit více
Kód produktu: 52224A5
Zboží je dostupné na objednávku

2290
Cena
2 044,64 Kč bez DPH
2 290,00 Kč s DPH

Univerzální nanohybridní výplňový materiál (ormocer) se zjednodušeným systémem odstínů

Správný výběr odstínu zubu je pro estetický výsledek rekonstrukce zásadní, ale určit vždy optimální odstín často není tak snadné. Jednou z nejběžnějších metod výběru odstínu zubu je použití vzorníků (VITA® aj.). Ve srovnání s nekonečným počtem odstínů, které může přirozený zub mít, však může vzorník odstínů poskytovat pouze omezené spektrum, což může vést k výběru nesprávného odstínu. Z tohoto důvodu si společnost VOCO stanovila za cíl nabídnout zubním lékařům ultramoderní univerzální výplňový materiál, který nesmírně usnadňuje každodenní práci v ordinaci.

Řešením je vývoj inovativního, čistě keramického výplňového materiálu ORMOCER® Admira Fusion. S novým univerzálním kompozitem Admira Fusion 5 je nyní možné pokrýt všechny klasické odstíny VITA® pouhými 5 odstíny Cluster Shades.
 

Nová a patentovaná pryskyřičná matrice

Admira Fusion 5 využívá pět různých odstínů Cluster Shades, z nichž každý sdružuje více odstínů VITA®. Systém Cluster Shade je možný díky nové patentované pryskyřičné matrici, která byla přizpůsobena velikosti a vizuálním vlastnostem nano-hybridních částic, což vede k optimalizovanému rozptylu světla. Výsledkem je cílený a zesílený chameleonový efekt v rámci příslušného odstínu Cluster Shade, který umožňuje dokonalé přizpůsobení výplňového materiálu přirozenému odstínu zubu.

Tento zjednodušený systém odstínů znamená, že zubní ordinace jsou při své každodenní práci optimálně vybaveny pro všechny případy pouhými pěti odstíny a mohou tak výrazně zefektivnit své zásoby.

Díky tomu již není nutné vrstvit více odstínů nebo používat další opáker či krycí lak. Optimalizace pryskyřičné matrice rovněž umožnila výrazně zkrátit dobu vytvrzování: každý z pěti odstínů se zpolymeruje za pouhých 10 sekund. To šetří drahocenný čas.

Jednoduchá manipulace byla v rozsáhlém testování hodnocena obzvláště kladně. Materiál lze snadno modelovat a nelepí se na nástroj. Admira Fusion 5 je navíc kompatibilní se všemi běžnými bondy a je k dispozici ve stříkačkách i v kompulích.

 

Zjednodušený systém odtínů
  • všechna klasické odstíny VITA lze pokrýt pouhými 5 odstíny Cluster-Shades - není třeba je vícekrát vrstvit.
  • výrazně snižuje vaše skladové zásoby
  • nová pryskyřičná matrice umožňuje vylepšený chameleon efekt díky optimalizovanému rozptylu světla
  • zcela univerzální - pro nejvyšší nároky ve frontě i distálu
  • snadná a rychlá manipulace

PROLISTUJTE SI LETÁK V ČEŠTINĚ

 

Balení Trial pack obsahuje:
10× 0.2 g materiálu v kompulích (2 ks od každého dostínu - A1, A2, A3, A3.5, A4),
10× Futurabond U SingleDose a vzorník odstínů a další příslušenství

Balení set ve stříkačkách obsahuje:
5× 3 g (A1, A2, A3, A3.5, A4) a vzorník odstínů

Balení set v kompulích obsahuje:
75× 0.2 g (15 ks od každého odstínu - A1, A2, A3, A3.5, A4) a vzorník odstínů

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.