Akce
AlignerFlow LC - syringe 2 x 2 g A2

AlignerFlow LC - syringe 2 x 2 g A2

AlignerFlow LC – optimalizovaný pracovní postup díky fluorescenci Léčba pomocí alignerů je součástí nabídky stomatologických a ortodontických ordinací, přičemž v některých případech hrají významnou... Zobrazit více
Kód produktu: 52302A2
Zboží je dostupné na objednávku

2470
Cena
2 205,36 Kč bez DPH
2 470,00 Kč s DPH


AlignerFlow LC – optimalizovaný pracovní postup díky fluorescenci
 

Léčba pomocí alignerů je součástí nabídky stomatologických a ortodontických ordinací, přičemž v některých případech hrají významnou roli attachmenty. Pro výrobu přesně vytvarovaných attachmentů pro alignery jsou zapotřebí speciální kompozity. Musí být vysoce stabilní po celou dobu trvání léčby a na konci léčby musí umožňovat bezpečné odstranění bez jakýchkoli zbytků. S materiálem AlignerFlow LC vám VOCO nabízí nanohybridní kompozit s efektem fluorescence, navržený speciálně pro tyto účely. Pod UV-A světlem je možné zkontrolovat attachmenty nebo odhalit případné zbytky materiálu po odstranění attachmentů a ten pak šetrně odstranit ze skloviny. AlignerFlow LC je k dostání v klasických odstínech zubů a splňuje tak estetické nároky významné pro léčbu pomocí alignerů. 

Attachmenty vyrobené z AlignerFlow LC

jsou jedinečné vysokou stabilitou a odolností vůči abrazi, které je dosaženo díky obsahu plniv 83 % hmotnosti. Je tak zajištěno trvalé působení sil z aligneru na zuby, které funguje po celou dobu léčby. Vývoj AlignerFlow LC je založen na dvacetileté zkušenosti společnosti VOCO z milionů úspěšně zhotovených výplní ze zatékavých kompozitů. 
 

Přehled výhod:

• Jistota při obrušování a odstraňování pod UV-A světlem
• Přesné použití s dokonalou zatékavostí
• Vytvrzování světlem skrz průhlednou šablonu
• Stabilní a odolný vůči abrazi po celou dobu trvání léčby
• Estetický vzhled v odstínech zubů
 

Velmi snadné nanášení a manipulace:

AlignerFlow LC se vždy používá s dentinosklovinným vazebným prostředkem a nanáší se do. šablony. Zatékavý materiál se plně a bez bublin adaptuje k vnitřnímu povrchu vyhloubení; množství materiálu lze přesně nadávkovat. Následuje polymerace světlem skrz průhlednou šablonu.

AlignerFlow LC je k dostání v neodkapávající stříkačkách 2 x 2 g s technologií NDT. S materiálem dodávané kanyly (průměr 0,9 mm a 1,2 mm) jsou vhodné pro přímé nanášení do šablony, pro modelaci drobných attachmentů, i pro rozsáhlejší lingvální retainery nebo okluzní dostavby zhotovované injekční technikou.

 

PROLISTUJTE SI LETÁK V ČEŠTINĚ

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.