Elmex ZP 75 ml Junior

Elmex ZP 75 ml Junior

Zubní pasta elmex® JUNIOR pro děti od 6 do 12 letÚčinná ochrana před zubním kazem v období výměny mléčných zubů za nový, trvalý chrup. Vysoce účinné aminfluoridové složení elmex® na povrchu zubů ok... Zobrazit více
Kód produktu: 4504692
Zboží je dostupné na objednávku

132,66
Cena
109,64 Kč bez DPH
132,66 Kč s DPH134,00 Kč

Zubní pasta elmex® JUNIOR pro děti od 6 do 12 let

Účinná ochrana před zubním kazem v období výměny mléčných zubů za nový, trvalý chrup. 

Vysoce účinné aminfluoridové složení elmex® na povrchu zubů okamžitě vytváří ochranný štít. Díky obsahu fluoridu úměrnému věku dítěte je trvalý chrup posilován a chráněn před vlivu zubního kazu. Příchuť je příjemně jemná.

Hlavní výhody

  • Pomocí aminfluoridu mineralizuje a chrání zuby
  • Příjemnou jemnou mátovou příchutí podporuje pravidelné čištění
  • Čistí zuby důkladně a šetrně
  • Účinná ochrana před zubním kazem díky obsahu fluoridu 1 400 ppm, který je úměrný věku dítěte


Správná zubní péče pro školáky

Od šesti let věku jsou si děti schopné vyčistit všechny plochy zubů, ale ještě nedokáží odstranit všechen usazený plak. Proto byste měli každý večer před spaním svým dětem vyčistit zuby znovu. Především čerstvě prořezané, trvalé stoličky. Dlouhou dobu totiž leží hlouběji než žvýkací plošky mléčných stoliček. Je prokázáno, že je vhodné čistit trvalé stoličky zboku směrem k řadě zubů.

Jak často byste si měli čistit zuby?

Zubní lékaři doporučují čištění zubů nejméně 2krát denně nebo po každém jídle. Doporučována je fluoridová zubní pasta.

Navíc se doporučuje používat jednou týdně elmex® gelée a každý den si vypláchnout ústa ústní vodou. V porovnání se samostatným každodenním čištěním zubů zubním kartáčkem tato kombinace výrazně snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Pravidelné zubní prohlídky

Pravidelná návštěva zubního lékaře je důležitá. Lze tak včas odhalit začínající problémy a rizika. Lékař vám také může poradit, jak jednou týdně vyčistit zuby vysoce koncentrovaným fluoridovým gelem.

Aktuálně nejsou k dispozici žádné dokumenty. Stále doplňujeme nové.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.