Nové standardy v laserové stomatologii

Diodový laser Gemini EVO™ nastavuje nové standardy v laserové stomatologii
  
Diodové lasery mění způsob provádění mnoha stomatologických zákroků a pokračující inovace vytvářejí možnosti pro zlepšení kvality péče o pacienty. Diodový laser Gemini EVO™ nastavuje nová měřítka, pokud jde o efektivitu a snadnost použití v laserové stomatologii.

"Abych řekl pravdu, máme v ordinaci několik laserů a právě je balíme zpět do krabic. Už je nebudeme používat," říká Dr. Jaimeé Morgan, DDS, poté, co ve své ordinaci použil laser Gemini EVO.

Laser Gemini EVO, který staví na základech původního laseru Gemini™, nabízí vylepšené uživatelské rozhraní s desítkami předvoleb, dodatečný výkon a první analytiku svého druhu, která zdokonaluje vaše zkušenosti a zároveň sleduje výkon a příjmy. 

Laser Gemini EVO, který staví na základech původního laseru Gemini™, nabízí vylepšené uživatelské rozhraní s desítkami předvoleb, vyšší výkon a první analytické funkce svého druhu, které zdokonalují vaše zkušenosti a zároveň zlepšují vaši výkonnost a zvyšují příjmy.

"Laser Gemini EVO je jedním z těch zařízení, které bych nejraději posadil na zlatý piedestal a obcházel s ním po ordinaci, abych všem ukázal tento skvělý kus zařízení, který mám," říká Morgan o elegantním vizuálním vzhledu. I když si jistě získá pozornost pacientů, to, co se skrývá "pod kapotou", je ještě působivější.


Standardní hrot laseru Gemini EVO

Dr. Morgan si pochvaluje jednoduchost laseru Gemini EVO. Předvolby umožňují uživatelům plynule přepínat mezi širokou škálou funkcí bez nutnosti manipulovat s nastavením. "Práce s ním je tak příjemné díky snadnému ovládání. No, zubařina je dost náročná, i když svou práci milujete. Na konci dne jsem vážně ve stresu. Tak proč bych měl chtít v ordinaci zařízení, kterému musím věnovat 100% pozornosti, když ho používám? U laseru Gemini EVO stačí "zapnout, zadat heslo a přejít na předvolbu". A pak, pokud neřeže dostatečně rychle, zvýšíte rychlost, pokud řeže příliš rychle, snížíte rychlost. Je to prostě tak jednoduché."

Revoluční aplikace a ovládací panel, které jsou součástí laseru Gemini EVO, poskytují údaje v reálném čase což značně zjednodušuje jeho použití. Laser spolupracuje s aplikací na vašem počítači nebo telefonu a zobrazuje podrobnosti o výkonu a proceduře. Tato data umožňují uživatelům sledovat údaje generované laserem Gemini EVO. "Je opravdu skvělé, že může sledovat všechny údaje," říká Morgan. "Je to něco, co vám umožní poskytovat více a ještě kvalitnější služby pro vaše pacienty a skutečně se vám vrátí investované peníze ...". Víte, kolik těch luxusních přístrojů mají zubaři ve svých ordinacích? Vrátí se jim někdy investice do nich? Pravděpodobně ne," říká se smíchem. "Ale s laserem Gemini EVO se to v krátké době určitě vrátí."


Fotobiomodulační hroty dodávané s laserem Gemini EVO.

Větší výkon laseru Gemini EVO oproti jeho předchůdci znamená pro lékaře rychlejší řezání. "S původním laserem Gemini jsem nikdy neměl problém s rychlostí řezání. A tenhle nový řeže ještě lépe," říká Morgan a zdůrazňuje, že velkou roli v rychlosti řezání hrají i další faktory. "Při používání laseru Gemini EVO nejde o to, že přijdete, posypete pacienta laserovým prachem a můžete si říct: 'A hele! Je to hotové! Stále záleží na lékaři a na tom, jak přesná a pevná je jeho ruka, stejně jako u každého řezacího nástroje, protože jen tak rychle můžete na lidském těle řezat. Ale u laseru Gemini EVO necítíte žádný odpor."

"Stalo se mi, že mi kolegové řekli: 'Ano, mám laser a mám ho ve skříni. Zkoušel jsem ho používat a nikdy nefungoval podle mých představ, tak jsem ho prostě hodil do skříně'. A já si říkám: 'No to je smutné, protože teď mám jeden, který opravdu řeže,'" říká Morgan. "Měl bys to prostě zkusit," dodává důrazně. "Já tomu věřím."


Pokud chcete uposlechnout radu doktora Morgana a vyzkoušet laser Gemini EVO ve své ordinaci, obraťte se na svého obchodního zástupce Hu-Fa Dental!

Detailní informace o Laseru Gemini najdete ZDE >>

tl