Užijte si zubařinu

 

Ať už jde o design nebo výrobu LM-dentálních nástrojů, zaměřujeme se na specifické potřeby zubních odborníků. Jsme v neustálé komunikaci s koncovými uživateli našich produktů. Jsme inovační lídr, kterého ostatní kopírují. Naše radikální produktové teze osmdesátých let - silnější rukojeť, optimalizovaný tvar, pružný povrch, lehkost a barevné kódování - se staly průmyslovými standardy 21. století.

Ergonomie byla vodítkem našeho vývoje produktů od založení společnosti. Na základě nového výzkumu nyní víme více než kdo jiný o ergonomii nástrojů. Výsledkem je LM-ErgoSense, budoucí ikona ve stomatologii. Díky současné technologii nástřiku jsme schopni přidat další vlastnosti, které nabízejí jedinečné výhody pro Vás a Vašeho pacienta. Parodontické nástroje bez nutnosti ostření a nelepivé restorativní nástroje jsou konečně skutečností. Kromě nové úrovně ergonomie, LM-ErgoSense nabízí nové možnosti díky vestavné RFID technologii, která spolu se skenerem a software vytvářejí unikátní systém na sledování zubů. Stejně jako Vy, tak i Váš spokojený pacient pozná rozdíl! Vaše dovednosti stojí LM Dental za to!

LM-Dental je součástí skupiny Planmeca, jedné ze světových společností předních výrobců zubních přístrojů. 
Klasický ergonomický design, který ostatní kopírují. Vynikající funkčnost ve všech klinických postupech, zaručuje vynikající hmatovou citlivost a pohodlnou rukojeť.
XSI = ErgoMax rukojeť (O 11.5 mm).
Větší průměr a design poskytují dokonalou přilnavost, která byla prokázána jako ergonomická a účinná při vědeckém klinickém testování. Jedinečně inteligentní rukojeť s možností značení RFID. Kompatibilita s LM Dental Tracking System ™ nabízí mnoho příležitostí ke zlepšení manipulovatelnosti a bezpečnosti pacientů (více viz www.dentaltracking.com).
ES = ErgoSense rukojeť (O 13.7 mm).

LM-ErgoMax rukojeť pro vyměnitelné špičky nabízí veškeré ekonomické a ekologické výhody opracování.
EM = rukojeť ErgoMix (O 12,5 mm).

 

Jak definovat ergonomii ručního nástroje?

V prvé řadě je to neklouzavé a přirozené uchopení nástroje. Dále pak nízká hmotnost a optimalizovaný design má efektivně zamezit nemoci z povolání. A taktéž dobrá hmatová citlivost a snadná manipulace s nástrojem je zárukou nejlepších klinických výsledků. Spolehlivost, odolnost vůči opotřebení a komfort jsou vlastnosti, které jsou zjevné lékaři i pacientovi.

Výhody:

•  Elastický a ergonomický povrchový materiál a optimální konturování = pohodlný a neklouzavý úchop
•  Speciální slitinové jádro - lehká konstrukce a kontakt kov na kov umožňují lepší hmatovou citlivost
•  Optimální tuhost - vynikající citlivost a efektivita
•  Precizně tvarované koncovky - extrémně ostré, elegantní a moderní
•  Výborná odolnost vůči korozi

Vyberte si 5 nástrojů s rukojetí ErgoSense
a získáte zdarma:

  • jeden z Vámi vybraných nástrojů (akce 4+1)

  • a ještě navíc kazetu Servo 5,
     která udrží v bezpečí Vaše nástroje během sterilizace i skladování. 

Akce je platná do 31. března 2024


Jen tak ze zvědavosti jsme koukli, které nástroje jsou mezi českými stomatology a dentálními hygienistkami nejoblíbenější.

Jste zvědaví? Nechcete je také vyzkoušet?

A nebo si vyberte nástroje dle Vašich potřeb v českém katalogu LM Dental

Katalog k prolistování zde:


Aktuální CENÍK v českém jazyce k prolistování zde >>
Pro hledání v ceníku použijte funkci hledat (ctrl+f) a zadávejte kód bez mezer a počátečního "LM"


Věděli jste, že zubní lékař drží nástroj ve své ruce zhruba 2 000 hodin ročně? Jak vybrat ten opravdu ergonomický? Z jakého materiálu by měla být rukojeť a jaký by měla mít průměr? Mějte se rádi a načerpejte informace z odborného článku níže... pro čtení klikněte na obrázek

tl