Volný přístup k ošetřované oblasti

Volný přístup k ošetřované oblasti:

Je to přesně tak jednoduché, jak to zní!

 

Udržování správné ústní hygieny patří k základnímu chápání našeho moderního světa. Přes veškerou snahu jsou však čas od času dlouhé a časově náročné stomatologické zákroky téměř nevyhnutelné. Právě v tomto okamžiku se zubní lékaři potýkají s mnoha problémy.

To, o co praktičtí stomatologové usilují, jsou pohodlné pracovní podmínky, dobrý výhled na ošetřovaný prostor a následně úspěšné výsledky ošetření. V první řadě je zapotřebí otevřený a neomezený přístup do ošetřovaného prostoru. To, co se může zdát snadné, je často obtížně dosažitelné. Nezřídka stojí v cestě "rušivé elementy". Měkké tkáně jako jsou rty, jazyk nebo tváře, brání lékaři v provedení bezproblémových pracovních postupů. Stručně a jednoduše: efektivní retrakce všech měkkých tkání je zásadní.

Konvenční retraktory a rozvěrače úst

Konvenční zařízení, jako jsou retraktory nebo rozvěrače úst, mohou pomoci udržet tváře pacientů stranou (což konec konců také slibuje jejich název). Co však se slinami a s jazykem, který šmejdí všude kolem? A nesmíme zapomenout ani na častý problém většiny pacientů s dávením, který běžné druhy retraktorů způsobují.

Jak z pohledu uživatele, tak z pohledu pacienta nemusí rozvěrače úst dostupné na trhu na tyto otázky dostatečně reagovat. Navíc jejich používání při dlouhých zákrocích může vést k selhání, vysmeknutí, nadměrnému tahu, svalové únavě a následně k nepříjemným zážitkům pro všechny zúčastněné strany. 

 

Retraktor jazyka, rtů a tváří Umbrella™:

Více než jen prostá retrakce měkkých tkání

V návaznosti na cíl zlepšit úroveň stomatologie po celém světě vyvinula společnost Ultradent Products retraktor jazyka, rtů a tváří Umbrella™, který je navržen tak, aby zlepšil celkový komfort pacienta a zároveň vytvořil a zachoval volný přístup do pracovního prostředí.

Pohodlí pacienta na prvním místě

Retraktor Umbrella je odpružený, pohodlně se přizpůsobí individuální anatomii úst a jemně je udržuje otevřená. Od této chvíle patří napínání a tahání za rty a tváře naštěstí minulosti.

Retraktor jazyka, rtů a tváří Umbrella udržuje ústa pacienta přirozeně otevřená. Zabraňuje svalovému napětí a zároveň umožňuje úplné zavření úst.

     

Efektivní ochrana jazyka a kontrola nad produkcí slin

Díky inovativnímu systému se jazyk pohodlně opírá za chránič jazyka a je tak zcela mimo pracovní oblast. Stejně tak Umbralla poskytuje úlevu dávivým pacientům, protože u většiny pacientů neiniciuje dávivý reflex. Možnost zmírnit dávení je pro každého uživatele obrovskou výhrou. Umbrella otevírá prostor mezi zuby, rty a tvářemi způsobem, který podporuje hromadění slin mimo zuby, čímž zlepšuje přístup pro savku a snižuje riziko kontaminace místa preparace.
Shrneme-li výhody vestavěného chrániče jazyka, uživatelé z řad zubních lékařů potvrzují, že je zde dostatek místa pro vše, co potřebují: pracovní prostor je široce otevřený pro snadné odsávání. Kromě toho se výrazně zlepšuje pohodlí pacienta, protože chránič jazyka Umbrella drží jazyk pacienta na místě, čímž eliminuje jakýkoli rušivý efekt.

Dokonalá rovnováha

Co je dobré pro pacienta, je dobré i pro zubaře: retraktor jazyka, rtů a tváří Umbrella nabízí stabilní přístup, snadné umístění a skvělý komfort. Kombinuje více výhod v jednom snadno použitelném výrobku a nabízí ideální doplněk pro pečující uživatele, kteří svým pacientům poskytují kvalitní stomatologickou péči v dokonalé rovnováze.

Detanilní informace o retraktoru Umbrella najdete ZDE >>


Další články o retraktoru Umbrella


Úžasný zážitek: Zubní ošetření je snadné díky novému retraktoru jazyka, rtů a tváří Umbrella™

V mnoha klinických situacích může být povolání zubního lékaře stresující a náročné jak pro zubního lékaře, tak pro pacienta. Na jedné straně je klíčovým požadavkem uživatele, aby měl otevřený a ... číst dál

Dentální hygienistky nemají třetí ruku

Hygienistky pracují většinou samy bez jakékoliv asistence. Proto je pro ně důležité používat pomůcky, které jim možní provádět úkony snadněji. Umbrella poskytuje větší a přehlednější pracovní... číst dál

 

tl