Signum Matrix set

Signum Matrix set

Signum je modulární systém tvořený univerzálními a speciálními fazetovacími kompozity, materiály pro individuální dobarvování, nástroji a příslušenstvím. Každá součást systému má svojí přesnou obla... Zobrazit více
Kód produktu: 882101
Zboží je dostupné na objednávku

16839,9
Cena
13 917,27 Kč bez DPH
16 839,90 Kč s DPH17 010,00 Kč
Signum je modulární systém tvořený univerzálními a speciálními fazetovacími kompozity, materiály pro individuální dobarvování, nástroji a příslušenstvím. Každá součást systému má svojí přesnou oblast použití. Všechny jednotlivé komponenty se pak vzájemně perfektně doplňují. Signum matrix – materiál pro vytváření přirozených efektů u náhrad s kovem i bezkovových. Skládá se z flow kompozitů, které jsou kompatibilní jak se Signum composite, tak Signum ceramis. Materiál má ideální konzistenci a lze s ním docílit perfektního vyvážení opalescence, transparence a fluorescence. Balení: 1 SADA Signum matrix (3 × 4 g Mamelon dentine MD1, MD2, MD3, 2 × 4 g Secondary dentine SD1, SD2, 4 × 4 g Opal enamel OS1, OS2, OS3, OS4, 9 × 4 g Opal transparent OT1, OT2, OT5, OT10, OTA, OTB, OTG, OTY, OTice, 4 × 4 g Value VL1, VL2, Vl3, VL4, 2 × 20 ks kanyly 1,2 mm, 2 ks štětec, vzorník, příslušenství).

Dokumenty jsou ke stažení po objednání daného výrobku nebo přes Vašeho obchodní zástupce firmy Hu-Fa Dental.

Notifikace SUKL Signum matrix (2).pdf
Notifikace SUKL Signum matrix.pdf
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.