Uvedení na trh GC Aadva

Staňte se součástí slavnostního uvedení nového implantologického systému GC Aadva na český trh, které se uskuteční v Praze za účasti nejen PhD, DMD Juraj Brozoviće, ale i českých stomatologů, kteří již se systémem pracují. Na závěr této společenské události jsme pro Vás připravili bohatý raut a také barmanskou show. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

POZVÁNKA NA SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
PRODEJE IMPLANTAČNÍHO SYSTÉMU
GC Aadva

 

Přednášející

PhD, DMD Juraj Brozović, specialista ve stomatochirurgii
Narozen ve Splitu, Chorvatsko. Vystudoval VŠ Zubního lékařství Záhřeb se 3 vyznamenáními. Obhájil dizertační práci o inovacích ve výzkumu biomechaniky zubních implantátů, výsledky výzkumu publikoval v DentalMaterials. Specialista na ústní a čelistní chirurgii v soukromé stomatologické ordinaci – získal ocenění „prim. Dr. Vladimíra Mikoljiho“ během stáže na Klinice ústní a čelistní chirurgie ve Fakultní nemocnici v Záhřebu. Výzkumný pracovník na VŠ - Zubní lékařství Záhřeb. Lékařská univerzita ve Splitu School of Medicine - částečný úvazek.

Autor vědeckých a klinických prací v mezinárodně uznávaných časopisech. Mezinárodní přednášející o pokročilých technikách augmentace a implantologie. Resorba - Key opinion leader. Autor řady vzdělávacích kurzů „Augmentace“, které se zabývají augmentací tvrdých i měkkých tkání. Zastánce mikrochirurgického přístupu ve stomatochirurgii. Člen výkonné rady Croatian Society for Oral Surgery Executive Board, Croatian Society for Dental Implantology a Croatian Medical Association.

Program:

11:30 – 12:00  Prezence účastníků
12:00 - 12:05  Ing. Pavel Veit – Přivítání účastníků a úvodní slovo
12:05 - 12:20  Roger Farhadian: Představení společnosti & systému GC Aadva  
12:20 - 14:20  PhD, DMD Juraj Brozović: Biologické a biomechanické metody v komplikovaných případech
14:20 - 14:45  Přestávka
14:45 - 16:30  PhD, DMD Juraj Brozović: GC Aadva - Chirurgické a protetické protokoly
16:30 - 17:00  Zkušenosti českých zubních lékařů se systémem GC Aadva

17:00                Občerstvení formou bohatého rautu
17:45                Barmanská show

Pokrok v chirurgických technikách a vývoj moderních materiálů vedl k definici kritérií úspěchu implantace. Přežití implantátu a patologický nedostatek kosti a měkkých tkání již nejsou jedinými faktory, které jsou brány v úvahu. Tzn. subjektivní a objektivní estetické zhodnocení je určující pro posouzení úspěšných výsledků.

Předvídatelnost implantačně-protetické léčby je vysoce závislá na objemu kosti a měkké tkáně u bezzubého hřebene čelisti. Jeho ztráta často brání předvídatelnému umístění implantátu bez dodatečné augmentace. Biologicky řízený přístup provedený minimálně invazivním způsobem může vyloučit konvenční augmentační techniky a vést k předvídatelným výsledkům a menším důsledkům pro pacienta.

V první části přednášky jsou biologicky a biomechanicky zhodnoceny konstrukční rysy spojení implantát - abutment a dále demonstrovány na náročných případech včetně augmentací měkkých a tvrdých tkání. Druhá část přednášky poskytuje klinicky orientovanou hloubkovou analýzu komponentů a protokolů implantačního systému GC Aadva.

 

Kdy a kde

Praha, Panorama Hotel Prague, Milevská 7
pátek 4. září 2020

11:30 - 19:30 hod.

Cena

Tuto slavnostní událost jsme pro Vás připravili zcela ZDARMA. Přesto je nutné, abyste se přihlásili formulářem uvedeným níže. 

O systému:

GC Aadva je produktová řada nejvyšší kvality vyhovující nejmodernějším technologiím a vyvinuta s ohledem na synergii se současnou protetikou na implantáty. Unikátní povrch implantátů GC Aadva byl vyvinut pomocí osvědčené technologie. Jeho vlastnosti, které zvyšují a stimulují osseointegraci, jsou vytvářeny díky homogennímu pískování s vysokou čistotou částic oxidu hlinitého a leptáním kyseliny (povrchová technologie Aanchor®).

Geometrie implantátů je navržena pro rovnoměrné rozložení mechanického napětí po celé délce implantátů a samořezná funkce progresivního závitu implantátu podporuje stabilní vložení implantátu a vytváří optimální primární stabilitu. Pro zjednudušení chirurgického a protetického postupu má GC Aadva jednotnou platformu pro všechny abutmenty. GC Aadva nabízí univerzálnost abutmentů pro cementované i šroubované práce a umožňuje zubnímu lékaři zajistit dlouhodobou funkci a optimální estetiku zubní náhrady pro pacienta.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na naši produktovou specialistku:

Monika Lenochová,
mobil: +420 777 003 363
mail: lenochova@hufa.cz

 

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.