Biologické ošetření hlubokého kazu - od účinné anestézie po konečné plnění

Velmi prakticky orientovaný webinář určený všem lékařům i studentům stomatologie. Získáte mnoho skvělých tipů, které jistě využijete ve své každodenní praxi. Navíc díky formě webináře z pohodlí Vašeho domova!  

Do Vaší ordinace přijde pacient s bolestmi zubů. Jeden z molárů ho bolí, je to spontánní bolest, která přetrvává několik dní. Při intraorálním vyšetření najdete velkou, hlubokou kariézní lézi. Jaký způsob léčby Vás napadne jako první? Pravděpodobně Vám na mysli vyvstane endodontické ošetření kořenových kanálků - spontánní bolesti, bolesti po dobu delší než dva dny ...

Jste si však 100% jistí, že je léčba kořenových kanálků v každém takovém případě nutná?

V této poutavé přednášce se naučíte, jak efektivně anestetizovat zub zasažený pulpitidou. Dozvíte se, co je biologická léčba a jak efektivní je při léčbě pulpitidy, včetně nevratné pulpitidy! Naučíte se osvědčený protokol pro zacházení s Biodentine - bioaktivní náhražkou dentinu. Uvidíte několik zajímavých triků, které Vám pomohou opravit zub hladce a předvídatelně po dokončené biologické léčbě.

Diskutovaná témata

  •  Anestezie s elektronickou stříkačkou Dentapen
  •  Diagnostika a příznaky pulpitidy
  •  Pracovní protokol s Biodentinem při pulpitidě
  •  Funkční, anatomické, přímé kompozitní výplně na premolárech a molárech - užitečné triky

Dr. Ganowicz bude přednášet v angličtině.
Webinář bude kompletně tlumočen do češtiny zkušeným odborným překladatelem!

 

Přednášející

Michał Ganowicz, DDS, PhD
Specialista na konzervativní stomatologii a endodoncii. Ve své každodenní praxi provádí endodontickou a konzervativní léčbu, přímou i nepřímou, včetně okluze a temporomandibulárních kloubů a také profylaxi. 

Michal vystudoval Varšavskou lékařskou univerzitu v roce 2002. Prvních 8 let své kariéry pracoval na Katedře konzervativního zubního lékařství na Varšavské lékařské univerzitě. Během této doby provedl výzkum zahrnující zubní epidemiologii, endodoncii, bělení zubů a další. Je autorem a spoluautorem mnoha vědeckých a vzdělávacích publikací. Od začátku své práce pořádal přednášky a praktické workshopy pro zubní lékaře, dentální hygienistky a studenty.
 

Kdy a kde

VE VAŠEM POČÍTAČI, CHYTRÉM TELEFONU nebo TABLETU
středa 4. listopadu 2020
od 17:00 hod.

Ceny

Webinář jsme pro Vás připravili zcela ZDARMA!
Vzhledem k délce kurzu nejsou pro tuto vzdělávací akci přiděleny kredity.


Přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře níže. Poté Vám na Váš e-mail zašleme odkaz a další instrukce, abyste se mohli webináře zúčastnit.


Přihlašovací formulář je univerzální pro všechny vzdělávací akce a po jeho odeslání budete vyzváni k úhradě účastnického poplatku. Toto se Vás samozřejmě netýká, webinář je skutečně ZDARMA.

STUDENTI VÍTÁNI!

Webinář je vhodný i pro studenty zubního lékařství, či studující dentální hygienistky. Pokud nemáte své IČ, zadejte do políčka 00000000. Bohužel toto pole nemůže zůstat prázdné, formulář by se neodeslal.

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.