Optimalizace alveolárního výběžku: od augmentace po individuální řešení

Ztráta objemu alveolárního výběžku představuje běžnou překážku při výrobě odolných a esteticky přijatelných zubních náhrad nesených implantáty, což často znamená nutnost augmentace.

Současná léčba pomocí implantátů má širší rozsah, zaměřuje se nejen na objektivní klinické vlastnosti, ale také na subjektivní vnímání pacienta. Pro dosažení potřebného objemu alveolární kosti a předvídatelných protetických výsledků se používají progresivní chirurgické postupy a individuální protetická řešení.

Biologicky řízený postup prováděný minimálně invazivním způsobem může nahradit konvenční postupy augmentace a vést k předvídatelným výsledkům a menším následkům pro pacienta.

Tato přednáška se zaměřuje na individuální řešení náhrad nesených implantáty, které vyžadují použití augmentačních technik měkkých a tvrdých tkání s ohledem na úroveň estetické náročnosti a stupeň invazivity
.

Přednášející

PhD, DMD Juraj Brozović, specialista ve stomatochirurgii
Narozen ve Splitu, Chorvatsko. Vystudoval VŠ Zubního lékařství Záhřeb se 3 vyznamenáními. Obhájil dizertační práci o inovacích ve výzkumu biomechaniky zubních implantátů, výsledky výzkumu publikoval v DentalMaterials. Specialista na ústní a čelistní chirurgii v soukromé stomatologické ordinaci – získal ocenění „prim. Dr. Vladimíra Mikoljiho“ během stáže na Klinice ústní a čelistní chirurgie ve Fakultní nemocnici v Záhřebu. Výzkumný pracovník na VŠ - Zubní lékařství Záhřeb. Lékařská univerzita ve Splitu School of Medicine - částečný úvazek.

Autor vědeckých a klinických prací v mezinárodně uznávaných časopisech. Mezinárodní přednášející o pokročilých technikách augmentace a implantologie. Resorba - Key opinion leader. Autor řady vzdělávacích kurzů „Augmentace“, které se zabývají augmentací tvrdých i měkkých tkání. Zastánce mikrochirurgického přístupu ve stomatochirurgii. Člen výkonné rady Croatian Society for Oral Surgery Executive Board, Croatian Society for Dental Implantology a Croatian Medical Association.

Dovolujeme si Vás upozornit, že webinář bude probíhat v angličtině a nebude tlumočen do češtiny.
 

Kdy a kde

ve Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu
středa 10. února 2021

od 19:00 hod.

Cena

tento webinář je pro Vás připraven ZDARMA

Přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře níže. Poté Vám na Váš e-mail zašleme odkaz pro registraci, abyste se mohli webináře zúčastnit.


Přihlašovací formulář je univerzální pro všechny vzdělávací akce a po jeho odeslání budete vyzváni k úhradě účastnického poplatku. Toto se Vás samozřejmě netýká, webinář je skutečně ZDARMA.

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.