Nejsnadnější metoda pro anatomické a funkční výplně v distálu

Druhý díl velmi prakticky orientovaného webinář, který je určený všem lékařům i studentům stomatologie. Získáte mnoho skvělých tipů, které jistě využijete ve své každodenní praxi. Navíc díky formě webináře z pohodlí Vašeho domova!  

Kompozitní výplně jsou základní procedurou, kterou se učí každý stomatolog během svých studií. Nevypadá to nijak složitě a přesto ... Skutečná situace, kterou jistě zná každý z nás: uděláme výplň zadního zubu, vytvarujeme fisury a hrbolky a ... zkontrolujeme pomocí skusového papírku - jednou, dvakrát, třikrát, čtyřikrát. Čeho tím dosáhneme? Mělké fisury a ploché hrbolky. Výsledek? Ne moc pěkná výplň.

To jsou skutečně frustrující momenty naší práce.

V webináři se dozvíte, jak se těmto situacím snadno vyhnout. Zjistíte, že můžete jednoduchým způsobem znovu vytvořit přirozenou výplň pomocí optických iluzí. Uvidíte, jak snadné je zapamatovat si a znovu vytvořit anatomii zadních zubů. Dozvíte se, jaké nástroje a techniky Vám pomohou při práci s kompozitními materiály a jaké materiály zvolit. Naučíte se používat anatomii k vytváření funkčních, krásných a trvanlivých výplní.

Nezapomeňte, že pokud správně obnovíte zub, bude vaše výplň vypadat skvěle.
 

Diskutovaná témata

  •  Morfologie zadních zubů.
  •  Přilnavost v přímých výplních.
  •  Nejdůležitější vlastnosti kompozitních materiálů pro přímé výplně zadních zubů.
  •  Užitečné nástroje a techniky.
  •  Okluze jednoho zubu.
  •  Konečné ošetření a leštění.

Nestihli jste první část? Nevadí! Můžete si ji přehrát ze záznamu a druhé části se zúčastnit on-line!


 

Dr. Ganowicz bude přednášet v angličtině.
Webinář bude kompletně tlumočen do češtiny zkušeným odborným překladatelem!

 

Přednášející

Michał Ganowicz, DDS, PhD
Specialista na konzervativní stomatologii a endodoncii. Ve své každodenní praxi provádí endodontickou a konzervativní léčbu, přímou i nepřímou, včetně okluze a temporomandibulárních kloubů a také profylaxi. 

Michal vystudoval Varšavskou lékařskou univerzitu v roce 2002. Prvních 8 let své kariéry pracoval na Katedře konzervativního zubního lékařství na Varšavské lékařské univerzitě. Během této doby provedl výzkum zahrnující zubní epidemiologii, endodoncii, bělení zubů a další. Je autorem a spoluautorem mnoha vědeckých a vzdělávacích publikací. Od začátku své práce pořádal přednášky a praktické workshopy pro zubní lékaře, dentální hygienistky a studenty.
 

Kdy a kde

VE VAŠEM POČÍTAČI, CHYTRÉM TELEFONU nebo TABLETU
středa 25. listopadu 2020
od 17:00 hod.

Ceny

Webinář jsme pro Vás připravili zcela ZDARMA!
Vzhledem k délce kurzu nejsou pro tuto vzdělávací akci přiděleny kredity.


Přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře níže. Poté Vám na Váš e-mail zašleme odkaz a další instrukce, abyste se mohli webináře zúčastnit.


Přihlašovací formulář je univerzální pro všechny vzdělávací akce a po jeho odeslání budete vyzváni k úhradě účastnického poplatku. Toto se Vás samozřejmě netýká, webinář je skutečně ZDARMA.

STUDENTI VÍTÁNI!

Webinář je vhodný i pro studenty zubního lékařství, či studující dentální hygienistky. Pokud nemáte své IČ, zadejte do políčka 00000000. Bohužel toto pole nemůže zůstat prázdné, formulář by se neodeslal.

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.