Fixace zirkonu - mýty a realita

Velmi prakticky orientovaný kreditovaný webinář, určený všem lékařům i studentům stomatologie. Získáte mnoho skvělých tipů, které jistě využijete ve své každodenní praxi. Navíc díky formě webináře z pohodlí Vašeho domova!  

Zirkoniové náhrady se mezi praktickými stomatology staly velmi oblíbenými. Mimo jiné proto, že tento materiál zajišťuje velkou pevnost a odolnost proti zlomení. Dynamické změny ve složení zirkonu umožnily použití tohoto materiálu v klinických případech, kde jsou podstatné estetické výsledky.

Nicméně mezi stomatology stále panují nejasnosti ohledně správného fixování zirkonu. Účelem této přednášky je pokrýt všechny možné scénáře, jak bondovat na zirkon na základě různých technik bondingu a použitých materiálů.

Cíle přednášky:

   • Definovat, co je to zirkon
   • Identifikovat klinické aplikace zirkonu
   • Zjistit, jak je možné dosáhnout spolehlivé vazby na zirkon na základě laboratorních testů
   • Použít různé protokoly a permutace při fixaci zirkonové náhrady
   • Objasnit problematiku kontaminace slinami a jak se jí vyhnout nebo ji odstranit
   • Neopomeneme zmínit různé materiály potřebné k úspěšnému lepení zirkonové výplně

Program:

16:30 - 17:00   Přihlášení, registrace
17:00 - 18:00   Úvod do problematiky fixace zirkonových náhrad
18:00 - 19:00   Postupy, protokoly a obměny v různých klinických situacích
19:00                 Otázky a odpovědi, závěr

Dovolujeme si Vás upozornit, že webinář je registrován u ČSK a pro české lékaře ohodnocen 2 kredity.

 

Dr. Rolando Nunez bude přednášet v angličtině.
Webinář bude konsekutivně tlumočen do češtiny zkušeným odborným překladatelem! A to včetně otázek a odpovědí. Je tedy zcela vhodný i pro posluchače bez znalosti angličtiny. 

 

Přednášející:
 

 


Dr. Rolando Nunez, DDS, MSc.

Abolsolvoval v roce 1997 na Central University of Venezuela a v roce 2004 se zapsal do postgraduálního programu Biomateriály na Alabamské univerzitě v Birminghamu, kde získal titul MSc.
Dr. Nunez má více než 10 let soukromou praxi zaměřenou na estetickou a rekonstrukční stomatologii. Přednášel ve více než 30 zemích světa na širokou škálu témat týkajících se adhezivní stomatologie. Je autorem mnoha publikací týkajících se klinických technik i vědeckých článků v odborných časopisech.


Od roku 2005 do roku 2013 pracoval ve společnosti BISCO jako soukromý klinický konzultant, kde úzce spolupracoval s oddělením výzkumu a vývoje nových a inovativních produktů. V roce 2014 se stal manažerem klinického výzkumu společnosti BISCO Inc.
Dr. Nunez je členem Mezinárodní asociace dentálního výzkumu, Americké asociace pro mezinárodní výzkum, - Latinskoamerické společnosti pro operační zubní lékařství a biomateriály, Skupiny pro dentální materiály IADR a Venezuelské společnosti operativní stomatologie, biomateriálů a estetiky.

Kdy a kde

ve vašem počítači, tabletu či telefonu
ve čtvrtek 21. září 2023
17:00 - 19:00

Ceny

Lékař:
990 Kč (VIP 842 Kč*)
nebo 43 € (VIP 37 €*)

Jste student nebo absolvent s maximálně roční praxí? Zúčastněte se kurzu za zvýhodněnou cenu s 25% slevou z běžné ceny kurzu.
Cena pro studenty a absolventy: 750 Kč ( 32 €)
* k přihlášce je nutné přiložit kopii indexu nebo diplomu.

Dovolujeme si upozornit, že ceny v EUR se mohou mírně lišit s ohledem na aktuální kurz CZK - EUR.

Cena zahrnuje:

Účast na přednášce, 2 kredity v rámci systému vzdělávání pro lékaře z České republiky.


Údaje pro platbu

Úhradu účastnického poplatku proveďte převodem na číslo účtu: 1040230016/2700 - fakturu po přihlášení obdržíte mailem. V případě platby v € použijte účet: IBAN SK06 1111 0000 0010 6373 1008.
Daňový doklad obdržíte na Váš email.

Přihláška je potvrzená a zaevidovaná až po uhrazení účastnického poplatku na účet.
Kredity obdržíte po skončení vzdělávací akce do Vaší emailové schránky.

* Nárok na VIP slevu 15% zjistíte z Vašich faktur. Tato sleva, stejně jako sleva na studenta (25%) bude automaticky zohledněna ve faktuře, kterou obdržíte na Váš email po přihlášení. V případě nejasností můžete kontaktovat paní Kamilu Kočendovou na emailu kocendova@hufa.cz.


Přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře níže. Krátce před konáním webináře, Vám na Váš e-mail zašleme odkaz a další instrukce, abyste se mohli webináře zúčastnit.


Prosíme Vás, abyste věnovali velkou pozornost
správnému vyplnění e-mailové adresy!

Závazná přihláška

+ Přidat další osobu
Obchodní zástupce
Poznámka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení komentáře společností HUFA a.s. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.