All-in-one sekční maticový kroužek s krátkými úchyty, které fungují jako kleště. Není zapotřebí speciálních nástrojů pro umisťování, protože myClip 2.0 lze snadno umístit prsty.

myClip 2.0 má optimální separační sílu, která umožňuje vytvoření vynikajících bodů kontaktu při opravách kavit třídy II, takže je vhodný pro všechny klinické případy. Díky špičkovým plastovým koncovkám myTines se myClip 2.0 přizpůsobí jak zubům různých výšek korunky, tak různé šířce preparované kavity. V případě různých morfologií zubů můžete myTines vzájemně kombinovat, abyste zlepšili adaptaci matrice na proximální stěny a následně snížení potřeby dokončovacích kroků.

Kroužek myClip 2.0 vyrobený z nerezové oceli nejvyšší kvality má dlouhou životnost. Pouze koncovky se v případě opotřebení vymění.

 

Výhody

  •  All-in-one sekční matricový kroužek. Není zapotřebí speciálních kleští, žádné další výdaje za vybavení.
  •  Vhodné pro zuby různých výšek korunky a různé šířky preparace kavit.
  •  Optimální separační síla.
  •  Rychlé, snadné polohování jednou rukou.
  •  Vyměnitelné, zaměnitelné a autoklávovatelné plastové koncovky myTines.

 

Které myTines použít?

NÍZKÁ korunka
VYSOKÉ zuby


použijte
myTines Small
NORMÁLNÍ korunka
VYSOKÉ zuby


použijte
myTines Medium
ŠIROKÁ KAVITA
CHYBĚJÍCÍ HRBOLEK


použijte
myTines Large

myTines Small a myTines Medium jsou univerzální koncovky nejen pro myClip 2.0, vyvinuté pro přesnou adaptaci průřezových matric Polydentia na širokou škálu klinických situací a zubů s rozdílnou výškou korunky. V případě odlišných morfologií zubů, schopnost kombinovat myTines Small s myTines Medium na stejném sekčním kroužku Polydentia, poskytuje vylepšené přizpůsobení matrice zubům a pevné uchopení, čímž snižuje přetok kompozita od matrici a optimalizuje stabilitu. Anatomický tvar myTines Small & Medium umožňuje dosáhnout těsných bodů kontaktu.

          

myTines Large jsou nové koncovky speciálně vyvinuté k použití nejen pro myClip 2.0 ke stabilitě kroužku sekční matrice na preparacích se širokými kavitami, a to i v případě chybějících hrbolků. Asymetrie křidélek umožňuje dokonalou adaptaci na distální i meziální část kavity jednoduše obrácením polohy zakončení. Rovněž možnost kombinace různých myTines (malých, středních a velkých) zajišťuje vynikající přizpůsobení matrice a pevnou přilnavost.


„MyClip 2.0 se velmi snadno ovládá. Jeho koncovky mají speciální geometrii a pevnost, což umožňuje velmi efektivní polohování matrice na palatální a bukální stěně. To vše šetří čas na dokončovací kroky a zajišťuje dobrou proximální morfologii. “
Dr. David Gerdolle, Švýcarsko

 

 

Objednat si můžete ZDE: