Bezdrátový endomotor a apexlokátor v jednom

Endomatic přináší funkci rozpoznání délky. Tato funkce činí endodontické ošetření bezpečnějším. Pozice nástroje je zobrazena na displeji. 

 

 

Auto Start

Automatické spuštění při zasunutí nástroje do kanálku a vypnutí při jeho vytažení.

Při přiblížení k apexu se chod endomotoru automaticky zpomalí a při dosažení apexu endomotor automaticky zastaví nástroj a nebo zapne opačný chod.

 

 

Vyrobeno ze speciálního leteckého plastu pro snadnou údržbu

Plastové kolénko má dokonalou povrchovou izolaci, proto, pokud jsou Endomotor a Apexlokátor používány společně, není již třeba izolovat silikonovým návlekem. Integrovaný Apexlokátor v kolénku propojují elektrody. Endomotor a Apexlokátor lze použít společně s Ni-Ti nástroji. Speciální letecký plast umožňuje autoklávování kolénka, a tak brání kros-kontaminaci.

Kolénko je polohovatelné v rozsahu 300o.

 

 

Jasný OLED displej

Jasný výhled ze všech úhlů pohledu.
Zářivý displej - výborně čitelný i pod silným světlem.

 

 

 

Maximální kompatibilita

Díky širokému rozsahu kroutícího momentu a volby rychlosti je kompatibilní s různými systémy kořenových nástrojů dostupných na trhu. Pracuje jak v rotačním režimu, tak recipročním. Automaticky přepíná mezi těmito režimy s ohledem na zatížení nástroje. Doporučená rychlost je 800 - 1000 ot/min. Doporučená maximální kroutivá síla pro Dentsply Protaper Gold je 5N/cm.

 

Technické parametry

Kroutící moment: 0.4 Ncm - 5.0 Ncm (4 mNm - 50 mNm)
Rychlost: 100 ot / min ~ 1 000 ot / min.

 

 

Objednat si můžete ZDE:

Endomatic