Jak zastavíte nezastavitelné krvácení?
 

Pro velmi silné a obtížně zastavitelné krvácení - Astringedent X

Vodný 12,7% roztok železa s ekvivalentním obsahem síranu železitého a subsulfátu železa s pH ~1,0. 
Zastavuje krvácení během sekundy.
Není tak šetrný vůči tkáni jako ViscoStat, ViscoStat Clear.
Poznámka: Zředěný Astringedent X není roven roztoku ViscoStat nebo Astringedent.


 
Eliminace krvácení, zajištění operačního pole a vitální pulpotomie - Astringedent

Vodný hemostatický roztok 15,5% síranu železitého o pH ~1,0.
Známý jako „klasický” hemostatický přípravek.
Zastavuje krvácení během několika sekund.
Odstraňuje kontaminaci sulkulární tekutinou pro optimální bondování.
Snižuje náklady na opakování otisků.
Vysoce doporučován jako efektivní a  snadno použitelný pro kontrolu krvácení, ošetření tkání a pulpotomii.

Proč a kdy zvolit Astringedent X nebo Astringedent?

Astringedent X používejte v případě, že se vyžaduje silnější, účinnější hemostatikum  např. při problematickém silném krvácení, které se obtížně zastavuje a kdy může být dosažení kvalitní hemostázy náročnější. Astringedent X je vhodný pro hemostázu mmj. u pacientů s léky na ředění krve (Coumadin, Warfarin atd.).

Stejně jako ViscoStat se i Astringedent dobře hodí k zástavě povrchového krvácení při různých dentálních výkonech a procedurách stomatologické chirurgie. Mezi tyto výkony patří fixní protetika, konzervační–operativní, parodontální léčba atd. Astringedent je rovněž doporučován při předělávce výplní, zaklínění špičáků, gingivektomii a jako „fixační prostředek” pro pulpotomii. Astringedent lze také použít jako prevenci mikroprůsaků způsobených kontaminací sulkulární tekutinou během výkonů při přímém bondování. Namočte vlákno Ultrapak do hemostatického roztoku a tkáně izolujte. Pak opláchněte proudem vody.

Pro dosažení důkladné, spolehlivé hemostázy je nezbytné použití správné aplikační kanyly. Hemostatické přípravky jsou dobré jen tak, jak je dobré jejich nanášení a  kanyly Dento-Infusor zajišťují infuzi hemostatických přípravků do krvácejících kapilár. Špička kanyly vyplněná kartáčkem vtírá přípravek do kapilár a stírá koagulum. Výsledkem je čistá, suchá preparace připravená pro otisky.

Je pravidlem, že kovová kanyla Dento-Infusor je určena především pro zastavení krvácení s hemostatiky ViscoStat, ViscoStat Clear, Astringedent i Astringedent X. Lze s ní vyvinout dostatečný tlak pro infuzi hemostatik do kapilár.

 
Hemostáza a kontrola sulkulární tekutiny

Již více než 40 let se zubní lékaři spoléhají na okamžitý hemostatický účinek, detailní okraje a odstranění povrchového krvácení a sulkulárních tekutin dosažených používáním hemostatik od Ultradentu. Naše kompletní řada roztoků svou nabídkou rychle působících, spolehlivých a  cenově přístupných výrobků nepřetržitě určuje standardy pro vynikající kontrolu a předvídatelnost. Nedostižné ošetření tkání začíná rychlou a hlubokou hemostázou. Nikdo jiný nenabízí úplnější řadu řešení pro kontrolu krvácení a tekutiny v sulku. 


•  Běžné krvácení v distálním úseku? Řešení - ViscoStat - klikněte ZDE
 Krvácení v estetické zóně a kontrola sulk. tekutiny? Řešení - ViscoStat Clear - klikněte ZDE


 Shlédněte 10-ti minutové video v českém jazyce a dozvíte se všechny klinické tipy, díky kterým vždy dosáhnete spolehlivé hemostázy a ve výsledku také dokonalého otisku - klikněte ZDE >>


 

Objednat si můžete ZDE:

Astringedent

Astringedent X