Jste vždy úspěšní při stavění krvácení?

 

Zapněte si zvuk a shlédněte celé 10-ti minutové video v českém jazyce.
Dozvíte se všechny klinické tipy, díky kterým vždy dosáhnete spolehlivé hemostázy
a ve výsledku také dokonalého otisku.
Chcete-li se přednostně dozvědět informace o ViscoStatu, přesuňte se na 3 min a 20 sek.

    

Nejoblíbenější hemostatický gel - ViscoStat

• Viskózní koagulační hemostatický gel s obsahem 20% síranu železitého.
• Zajistí hloubkovou aktivní hemostázu během několika sekund – vždy perfektní otisk.
• Současně zajistí suché pole pro bonding a zabrání kontaminaci sulkulární tekutinou.

Proč zvolit ViscoStat? A tajné tipy pro Vás!

Nejoblíbenější a nejspolehlivější hemostatický gel s mnohaletou tradicí. Nezapomeňte, že se aplikuje kovovou kanylou Dento Infusor, která je zakončena kartáčkem. Během aplikace musíte vyvinou skutečně velký tlak, abyste gel vmasírovali do jemných kapilár. Při oplachu gelu proudem vody okamžitě zjistíte, zda bylo dosaženo hemostázy.

PRAKTICKÝ TIP: Abyste zmírnili nežádoucí zabarvení zubní tkáně a usnadnili si oplachování gelu, navlhčete zub před aplikací kapkou vody nebo glycerinu, gel se na vlhký povrch zubu nenalepí a Vy si ušetříte čas při oplachu!

ViscoStat  se dobře hodí k zástavě  krvácení při různých dentálních výkonech a procedurách stomatologické chirurgie. Mezi tyto výkony patří fixní protetika, konzervačně–operativní, parodontální léčba atd. ViscoStat je rovněž doporučován při předělávce výplní, zaklínění špičáků, gingivektomii a jako „fixační prostředek” pro pulpotomii. Lze jej použít jako prevenci mikroprůsaků způsobených kontaminací sulkulární tekutinou během výkonů při přímém bondování. Namočte vlákno Ultrapak do hemostatického roztoku a tkáně izolujte. Pak opláchněte proudem vody.

Pro dosažení důkladné, spolehlivé hemostázy a kontrolu tvorby sulkulární tekutiny je nezbytné použití 
správné aplikační kanyly. Hemostatické přípravky jsou dobré jen tak, jak je dobré jejich nanášení a kanyly Dento-Infusor zajišťují infuzi hemostatických přípravků do krvácejících kapilár. Špička kanyly vyplněná kartáčkem vtírá přípravek do kapilár a stírá koagulum. Výsledkem je čistá, suchá preparace připravená pro otisky.

Je pravidlem, že kovová kanyla Dento-Infusor je určena především pro zastavení krvácení s hemostatiky ViscoStat, ViscoStat Clear, Astringedent i Astringedent X. Lze s ní vyvinout dostatečný tlak pro infuzi hemostatik do kapilár.

 

Hemostáza a kontrola sulkulární tekutiny

Již více než 40 let se zubní lékaři spoléhají na okamžitý hemostatický účinek, detailní okraje a odstranění povrchového krvácení a sulkulárních tekutin dosažených používáním hemostatik od Ultradentu. Naše kompletní řada roztoků svou nabídkou rychle působících, spolehlivých a  cenově přístupných výrobků nepřetržitě určuje standardy pro vynikající kontrolu a předvídatelnost. Nedostižné ošetření tkání začíná rychlou a hlubokou hemostázou. Nikdo jiný nenabízí úplnější řadu řešení pro kontrolu krvácení a tekutiny v sulku. 


•  Krvácení v estetické zóně a kontrola sulk. tekutiny? Řešení - ViscoStat Clear - klikněte ZDE
•  Velmi obtížně zastavitelné krvácení? Řešení - Astringedent X - klikněte ZDE


Shlédněte 10-ti minutové video v českém jazyce a dozvíte se všechny klinické tipy, díky kterým vždy dosáhnete spolehlivé hemostázy a ve výsledku také dokonalého otisku - klikněte ZDE >>


 

Objednat si můžete ZDE:


ViscoStat