Opalescence Boost pro lékařské bělení zubů

Viskozita materiálu jako klíčový faktor pro kontrolované postupy a efektivní výsledky


Případy pacientů vyžadující bělení zubů ze zdravotních důvodů jsou často náročné. Zdravotnické bělící procedury se používají k ošetření zjevných intenzivních změn barvy uvnitř zubu, např. v důsledku nemocí, léků, malformací zubů a krvácení po nehodách nebo úrazech. Tyto druhy zabarvení obvykle nepostihují celý zubní oblouk, ale pouze jeden nebo několik zubů.

Studie Prof. Polydorou (Freiburg/Německo) ukázaly, že v takových případech je vhodné použít vyšší koncentraci peroxidu. Studie týkající se bezpečnostních aspektů navíc ukazují, že tato ošetření lze považovat za naprosto bezpečná, protože jsou prováděna pod plným dohledem stomatologického týmu.

Pro dosažení nejlepších výsledků je nezbytné mít zavedeny vhodné postupy podpořené dokonale odpovídajícími produkty, což lékaři umožní postupovat kontrolovaně, ale účinně. Hovoříme-li o účinnosti a nejvyšší úrovni kontroly, důležitou roli hraje viskozita použitého bělícího přípravku: je klíčová pro přesnou aplikaci, spolehlivou manipulaci a následně pro přesvědčivé výsledky.

Opalescence Boost se 40% peroxidem vodíku je již mnoho let nejmodernějším řešením pro bělení zubů na míru v lékařských ordinacích. Bělící gel je vhodný pro ošetření jednoho nebo více zubů, částí zubu nebo pro zrychlené techniky bělení na křesle. Lze jej použít i na "mrtvé" zuby, včetně vnitřního bělení v ordinaci.

V rámci neustálého úsilí společnosti Ultradent Products o výzkum a vývoj bylo změněno složení  přípravku Opalescence Boost s cílem dále zlepšit jeho výkon, použitelnost, konzistenci a viskozitu. Aktualizovaný materiál s vyšší viskozitou poskytuje ještě lepší manipulační vlastnosti a přesnější umístění. Díky tomu nově formulovaný gel spolehlivě zůstává na místě během celého ošetření.

Přepracované míchací stříkačky se zlatým proužkem dodávají čerstvé chemické složení pro každou aplikaci. K dosažení vynikajících výsledků bělení postačí krátká doba ošetření - 2 x 20 minut.

Nová vylepšená viskozita přípravku Opalescence Boost znamená, že by se již neměl aplikovat pomocí špiček Micro 20ga a Micro 20ga FX. Naopak dobře známé koncovky Black Mini Tips společnosti Ultradent Products nově zajišťují snadné vytlačení viskóznějšího přípravku, a jsou proto dokonale vhodné pro jeho přesné umístění.

Na rozdíl od jiných ordinačních bělicích přípravků je Opalescence Boost aktivován chemicky, a tudíž nevyžaduje aktivaci drahými, horkými a nepříjemnými světly. Vzhledem k vysoké koncentraci 40% peroxidu vodíku je Opalescence Boost zařazen do kategorie zdravotnických prostředků. Navzdory vysokému obsahu účinných látek je Opalescence Boost pH neutrální. Nedochází tedy k ovlivnění struktury zubu, a to ani při opakovaném použití. Opalescence Boost obsahuje také PF (dusičnan draselný a fluorid) pro posílení skloviny a snížení citlivosti. Pokud se aktivovaná gelová stříkačka zcela nespotřebuje, zůstává obsah aktivní až 10 dní, pokud se uchovává v chladničce.

Bělení na křesle, nejrychlejší, nejcílenější a nejkontrolovanější metodu bělení zubů, lze provádět efektivně, bezpečně a ekonomicky s Opalescence Boost v novém složení. Po vybělení zubů pacienti obvykle projevují zvýšený zájem o své celkové zdraví ústní dutiny. Své uznání za ošetření projevují loajalitou k zubní ordinaci a správnou ústní hygienou. Co víc si může stomatolog přát?

     

     

Další informace o ceny najdete ZDE >>

 

TENTO PRODUKT SMÍ ZAKOUPIT POUZE LÉKAŘ
- STOMATOLOG NEBO DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Bělení Opalescence Boost lze provádět pouze na indikaci zubního lékaře.