Výjimečný design k 10letému výročí polymeračních lamp VALO
s vlastnoručním podpisem zakladatele společnosti Ultradent Dr. Dana Fischera.

Až do 30. března 2021 se SUPER SLEVOU
- 15% na VALO bezdrátovou
- 20% na VALO a VALO Grand


Každá širokopásmová polymerační LED lampa VALO, VALO bezdrátová nebo VALO Grand se zrodila z pevného kusu tvrzeného, vysoce kvalitního leteckého hliníku, ze kterého byla na CNC stroji přesně vyfrézována, což zajišťuje trvanlivost a výkon, na které se můžete spolehnout.

• Ultra výkonné širokopásmové LED diody spolehlivě polymerují všechny dentální materiály
• Optimálně kolimovaný paprsek poskytuje rovnoměrné a dokonalé vytvrzení
• Tenká, ergonomická hlavička umožňuje bezprecedentní přístup na všechna místa v ústech
• Unikátní design lampy vyrobené z jednoho kusu je extrémně odolný a lehký

VALO Grand Curing Light
• Tlačítko pro vytvrzování na spodní straně umožňuje intuitivní ovládání
• Velká čočka 12 mm snadno zakryje i molár o ploše 10 mm


Video si můžete zvětšit na celou obrazovku!
Pokud potřebujete, můžete si do videa pustit automaticky generované titulky. Začněte video přehrávat, poté klikněte
na první ikonu vpravo dole (Titulky). Následně na ikonu ozubeného kola (Nastavení), zvolte Titulky a dále poslední možnost "Automatický překlad". Vyberte jazyk - češtinu.

 

Cenami ověnčená

V roce 2010 polymerační lampa VALO získala "bronzové místo" v International Design Excellence Award od jedné z nejuznávanějších designérských organizací na světě. V letech 2011 a 2012 byla vybrána jako jeden z nejlepších 50 produktů dnešní stomatologie. VALO lampa také získala cenu Cellerant „Best of Class“ Technology ve čtyřech po sobě jdoucích letech a v neposlední řadě také cenu 5-STAR Reality Choice Award v kategorii LED polymeračních lamp - po dobu osmi let setrvává na prvním místě tohoto ocenění. V letech 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018 také získala cenu Townie Award.

Krůček k dokonalé polymeraci

Pokud jde o polymeraci, jistě se shodneme, že okolnosti nejsou vždy ideální. Kompletní polymerací může bránit například vrtící se pacient, stínící sekční matrice nebo dokonce nechtěný pohyb vaší ruky. V tuto chvíli nastupuje na scénu polymerační lampa VALO Grand, která má velkou čočku s průměrem 12 mm, který vám umožňuje pokrýt větší plochu během jediné polymerace. Díky světlu VALO Grand vám nic neunikne.

Výkonná širokopásmová polymerace

Mnoho polymeračních lamp má pouze jeden LED čip, který pracuje na jedné vlnové délce. To může v generovaném paprsku vytvořit horká a studená místa, což téměř znemožňuje jednotné vytvrzení. Řešením tohoto problému u polymerační lampy VALO jsou čtyři výkonné LED diody, které poskytují rovnoměrné světlo v širokém spektru. Soubor LED diod emituje tři vlnové délky, což umožňuje aktivaci kafrchinonu a celé řady proprietárních fotoiniciátorů. Díky tomu máte jistotu, že lampa vytváří výkonné, jednotné a trvalé světlo. Navíc polymerační lampa VALO Grand má stejný rovnoměrný výkon, jaký očekáváte, plus větší čočku.

Bezkonkurenčně nejlepší přístup

Správné umístění polymerační lampy v ústech může být obtížné, zejména pokud je výplň v zadní části úst. Každý pacient má ústa jinak velká a většinou není schopen otevřít je tak do široka, aby polymerační světlo dopadalo 100% kolmo k výplni. V tuto chvíli teda čelíte buď špatně zpolymerované výplni a nebo značnému nepohodlí pacienta.
Přestože je čočka větší, je polymerační lampa VALO Grand navržena s nízkoprofilovou hlavou a elegantním, ergonomickým a efektivním designem, který umožňuje snadný, přímý přístup do všech oblastí úst pacienta.

8+ důvodů, proč se zamilovat

JEDINEČNÝ VÝKON
Díky extra výkonu poskytuje VALO zkrácenou dobu polymerace, čímž šetří Váš čas (3 sekundy na vrstvu). Nejnovější LED technologie zaručuje práci bez přehřívání a zároveň vysoký výkon pro konstantně kvalitní polymeraci. Nabízí 3 pracovní režimy: standard 1 000 mW/cm2, vysoký výkon 1 400 mW/cm(VALO Grand 1 600 mW/cm2) a extra výkon 3 200 mW/cm2.
ŠIRŠÍ VLNOVÁ DÉLKA
Ultra-vysokoenergetické širokopásmové LED diody produkují vysoce intenzivní světlo vlnové délky 385–515 nm. Vlastní LED diody ve třech vlnových délkách polymerují všechny světlem iniciované dentální materiály
ODOLNÁ KONSTRUKCE Z JEDNOHO KUSU
Tělo z tvrzeného, vysoce kvalitního leteckého hliníku je CNC přesně vyfrézováno, aby vytvořilo extrémně odolný a lehký násadec. Polymerační lampu VALO neohrozí ho ani pád ze stolu nebo křesla
PŘÍSTUP
Výška hlavičky 11 mm umožňuje snadný a přímý přístup na všechna místa v ústech
KOLIMOVANÝ PAPRSEK
Jedinečný systém skleněných čoček tvoří kolimovaný směsný paprsek, který zajišťuje rovnoměrnou polymeraci.

ZÁRUKA 5 LET
Kdo jiný Vám poskytne prodlouženou záruku na Vaší polymerační lampu? Záruka se vztahuje na lampu, neplatí pro příslušenství, tedy baterii, nabíječku, adaptér a čočky. 

LEVNÉ NÁHRADNÍ BATERIE
Polymerační lampy VALO fungují s akumulátory běžně používanými ve fotoaparátech, při správné péči mají životnost 4-5 let, nebo i déle. Jakmile se sníží výdrž Vaší polymerační lampy a rozhodnete se pro pořízení nové baterie, bude to pro Vás levné a dostupné. Baterii si vyměníte sami bez nutnosti zásahu servisního technika a ušetříte tím 5 až 10 000 Kč, tolik totiž stojí nová baterie pro lampy jiných výrobců

VŠEMI OCEŇOVANÁ
Rodina VALO získala několik cen Reality 5 Star Awards, Townie Choice Awards a Pride Institute „Best of Class“ Technology Awards a byla několikrát jmenována jedním z nejlepších 50 technologických produktů stomatologie.
 
EXKLUZIVNĚ u VALO Grand
VELKÝ PRŮMĚR ČOČKY
Světlo VALO Grand má čočku o průměru 12 mm, schopnou pokrýt 107 mm2
DALŠÍ TLAČÍTKO PRO SPUŠTĚNÍ
Tlačítko START na spodní straně usnadňuje intuitivní ovládání

 


Dr. John Flucke o lampě VALO - přehrajte si video
Všechna videa si můžete zvětšit na celou obrazovku.

 

Technická specifikace 

Až do 30. března 2021 se SUPER SLEVOU
- 15% na VALO bezdrátovou
- 20% na VALO a VALO Grand

 

VALO GRAND bezdrátová                                      VALO bezdrátová 

VALO GRAND s kabelem                                         VALO s kabelem