Není snadné to nejlepší ještě vylepšit, ale Ultradentu se to podařilo! Nová polymerační lampa VALO X, nejinovativnější dostupná polymerační lampa, byla zcela přepracována, aby vám poskytla výkon, odolnost a přístup, který od světla VALO očekáváte, ale se zcela novými, převratnými funkcemi. Polymerační lampu VALO X si nyní můžete vyzkoušet na vlastní kůži, stačí si domluvit schůzku se svým Hu-Fa obchodním zástupcem.

 

OD ZÁKLADU PŘEPRACOVANÝ DESIGN

Polymerační lampa VALO X byla vytvořena s cílem změnit svět polymeračních lamp.

Každý aspekt polymerační lampy byl zcela přepracován - od většíhí čočky o průměru 12,5 mm až po adaptér, který umožňuje používat světlo VALO X v kabelové nebo bezdrátové konfiguraci. Je to polymerační lampa VALO, jakou jste ještě neviděli.

 

VÝKONNÁ

Větší 12,5 mm velká čočka pokryje jakýkoliv zub při zachování dostupnosti a pohodlí pacienta.

Sada 12 LED čipů poskytuje vysoce intenzivní širokopásmové světlo pro vynikající rovnoměrnost paprsku, hloubku vytvrzování a kolimaci paprsku pro polymerizaci jakéhokoli světlem aktivovaného materiálu.

 

 

UNIVERZÁLNÍ

Dva režimy polymerace zahrnují Standard Power a Xtra Power a jsou přístupné pomocí horního tlačítka. Spodní tlačítko cyklicky přepíná pomocné diagnostické režimy bílého a černého světla pro jednoduché a intuitivní použití.

 
 
 

 

 

 
JEDNODUCHÁ

Zjednodušené rozhraní zahrnuje novou funkci akcelerometru, která umožňuje přepínat režimy vytvrzování a pomocné diagnostické režimy pohybem zápěstí, takže se můžete soustředit na prováděný postup.

 

 

 

 

ODOLNÁ

Mimořádně odolná konstrukce z jediného kusu poskytuje vynikající tepelný management a je lehčí a lépe vyvážená.

Na světlo VALO X se navíc vztahuje pětiletá záruka výrobce.

 

 

 

PŘIZPŮSOBIVÁ

Světlo VALO X obsahuje dvě polymerační a tři pomocné diagnostické čočky, takže máte vždy k dispozici čočku, kterou potřebujete pro každý zákrok. 
Od této chvíle si je již nemusíte dokupovat.

Přiložený adaptér umožňuje používat světlo VALO X v kabelové nebo bezdrátové konfiguraci, podle toho, čemu dáváte přednost.

 

 

 

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Sjednejte si schůzku se svým obchodním zástupcem Hu-Fa Dental a nechte si zdarma předvést polymerační lampu VALO X a vyzkoušejte si budoucnost technologie polymerace.
 

Další informace najdete ZDE >>