Během různých výkonů ve své stomatologické praxi jste Vy, Váš personál i pacienti vystaveni bioaerosolu, který vychází z úst pacienta. V ústech najdeme více než 350 druhů infekčních mikroorganismů, jako jsou např. bakterie a viry.

Velké množství aerosolů vytvářených při ošetření, jako je broušení, preparace, scaling, air-flow aj., zůstává ve vzduchu několik hodin, což představuje obrovské potenciální ohrožení zdraví personálu zubního ordinace a pacienta, zejména starších lidí, dětí a lidí s nízkou imunitou.

Vysokonapěťová plazmová čistička vzduchu Q3

  •  Elektrické pole o desítkách tisíc voltů.
  •  Efektivní účinek proti virům.
  •  Účinně odstraňuje aerosoly.
  •  Sterilizační efekt vysokonapěťové plazmy poskytuje 6-8 násobek tradiční elektrostatické sterilizace.

Vysokonapěťová elektrostatická technologie čištění vzduchu může absorbovat částečky a aerosoly o velikosti 14,6 nm. Elektrické pole o napětí 20 - 40 000 voltů efektivně deaktivuje bakterie a viry. Laboratorní testy dokázaly likvidaci H3N2 virů chřipky během 1 hod s účinností větší než 99,97% a účinnost likvidace Staphylococcus albicans vyšší než 99,9%. Použitím Q3 výrazně snížíte nemocnost Vašeho personálu!

 

Nyní časově omezená AKCE:
Při nákupu 1 kusu můžete využít akční ceny 19 990 Kč (běžná cena 22 990,-)
Při nákupu 2 kusů současně je akční cena ještě nižší - 17 990 Kč za jeden kus.


Už od nás jednu čističku máte a chtěli byste druhou?

I Vy můžete využít superakční cenu - 17 990 Kč na druhou a každou další čističku!

 

>> OBJEDNAT <<

 

Vysokonapěťová plazmatická čistička vzduchu Q3

Chraňte své zdraví a zdraví svých pacientů! Během kontroly a ošetření dutiny ústní, zůstává velké množství aerosolu, vzniklého během ošetření, čištění, preparace anebo vrtání zubů, ve vzduchu po několik hodin! Každý máme více než 350 druhů bakterií v ústech. Vystavení biologickému aerosolu pro dlouhou dobu způsobuje vznik infekcí.

Technologie čištění vzduchu pomocí TPA iontového pole

Vytváří vysoce energetické iontové pole mezi kolektorem a generátorem. Aktivní použití vysoce nabitých částic pro zachycení a likvidaci. Takto není vyřešen jen problém výkonnostní degradace a opakované výměny tradičního filtru, ale také řeší problém nízké účinnosti a kontrolu ozonu tradiční elektrostatické technologie!

TPA technologie byla vytvořena odborníky na čištění vzduchu v Silicon Valley, je oplachovatelná a téměř nehlučná. Tato čistička vzduchu je doslova nabita pozoruhodnými technologiemi, inteligencí a lidskostí.

Inovativní použití pole generátoru a kolektoru vytváří speciální pole, kde se zachytává prach a smog, čímž poráží pasivní filtr tradičních čističek vzduchu. Absorbuje částice 100x menší než PM2.5. Nastavuje pomyslnou laťku pro budoucí čističky vzduchu a vytváří novou éru tichých a beznákladových přístrojů.

 

Nanometrická filtrace

Běžná čistička může filtrovat částice nad 0,3 µm. Velikost nového koronaviru a chřipkového viru je cca 0,1 µm, proto je účinnost běžné čističky nízká. Woodpecker čistička vzduchu Q3 může účinně filtrovat částice, které mají velikost 14 nanometrů (0,0146 µm), tedy mnohem menší než je velikost viru.

Současné čističky vzduchu jsou s HEPA filtrem, které pouze adsorbují částice. Nejsou schopné zabít viry a bakterie. Snadno způsobují sekundární znečištění.

 

Woodpecker vysokonapěťová plazmová čistička přímo zabíjí viry
díky elektrickému poli o kapacitě desítek tisíc voltů.

Vysoce citlivý PM2,5 senzor okamžitě kontroluje stav vzduchu v místnosti.

Na dentální kliniky přichází velké množství pacientů a stále zde existuje potenciální riziko. Woodpecker vysocenapěťová plazmová čistička vzduchu používá velmi přesný PM2,5 senzor s indikačním LED displejem a trojbarevnou indikací, což napomáhá kontrolovat kvalitu vzduchu v místnosti v reálném čase a tak zabránit možnému riziku.

 

Vylepšené 3D čištění

Umístění čistícího modulu a ventilátoru v ose Z urychluje rychlost nabitých částic v iontovém poli a značně vylepšuje účinnost čištění. Inovovaný a elegantní vzduchový design tvaru vinné sklenice vede čistý vzduch do spirály a vystřeluje kolem sebe, dochází tak k velkému 3D proudění vzduchu, který napomáhá k rychlému obnovení vzduchu v místnosti.

 

Žádný spotřební materiál,
žádné náklady,
omyvatelné elektrody

 

Tradiční spotřební materiál (filtry) jsou nákladné a nepohodlně se čistí. Tradiční čistička vzduchu s filtrem vyžaduje jeho pravidelnou výměnu, což je nákladné.
Vysokonapěťová plazmová čistička od Woodpecker využívá patentovanou TPA technologii iontového pole. Není třeba měnit filtr, čímž není třeba investovat do nákupu dalších fitrů. Omytí elektrod kolektoru je dostatečné k opětovnému použití.

 

Krása minimalismu

Ovládání jedním tlačítkem

Zjednodušte si život minimalistickými řešeními. Vystačíte si s pěti funkcemi: zapnutí, vypnutí, 4 úrovně ventilátoru, režim spánek a automatický režim jsou umístěny do jednoho jediného tlačítka!

Vstup vzduchu

Perforovaný plášť otevírá přístup nasávanému vzduchu ze 3 stran.

Zaoblený design

Elegantní svou jednoduchostí, čistými liniemi v bílém provedení.

LED displej
 

Nyní časově omezená AKCE:
Při nákupu 1 kusu můžete využít akční ceny 19 990 Kč (běžná cena 22 990,-)
Při nákupu 2 kusů současně je akční cena ještě nižší - 17 990 Kč za jeden kus.


Už od nás jednu čističku máte a chtěli byste druhou?
I Vy můžete využít superakční cenu - 17 990 Kč na druhou a každou další čističku!

 
Při objednání nezapomeňte v poli poznámka upozornit, cena Vám bude snížena ručně!

 

Objednat si můžete ZDE: