WAMkey - dva prsty, dvě minuty

Většina z nás stojí občas před problémem, jak sejmout drahou protetickou práci bez toho, abychom ji poškodili nebo při tom poškodili korunkovou nebo kořenovou část zubu. Pouze 2 prsty a 2 minuty Vašeho času stačí k odstranění většiny korunek a můstků a navíc tak, že je můžete znovu použít!

Mrkněte na toto video a dovolte nám,
abychom Vás přesvědčili o tom, že je to vážně hračka!

ŠETRNÝ

Tradiční metody snímání korunek a můstků přináší riziko fraktur. WAMkey aplikuje postupný tlak na abutment bez jakéhokoliv rázu, až dokud není korunka  odstraněna. Zajišťuje pacientovi zcela bezbolestný zásah (bez anestezie), pacient nikdy nepocítí jakékoliv nepohodlí.

RYCHLÝ

Tradiční metody jsou náročné na čas a finance: WAMkey umožňuje sejmutí korunky velmi rychle a jednoduše během 1 - 2 minut. A navíc, pokud nebrousíte celou korunku, šetříte si tím i rotační nástroje.

ZACHOVÁNÍ KORUNKY

Hlavní části korunky (okraje, okluzální část a kontaktní body) jsou zachovány. Proto, po sejmutí korunky (nebo můstku), může stále plnit své funkce. Je třeba jen opravit otvor kompozitem nebo technikem v laboratoři.

DÁVÁ TO SMYSL

Tradiční snímače korunek často vyžadují několik rázů, které pacientovi způsobují nepohodlí a potenciální síly poškozující okraj korunky. Tyto rázy jsou nekontrolovatelné a aplikované na nejslabší část korunky. Výsledek každého rázu je nejistý a může vést k další frustraci v práci. Naopak WAMkey produkuje citlivou a kontrolovatelnou sílu na ideálním místě - středu mezi korunkou a abutmentem MEZI zubem. Tudíž s WAMkey si korunka vybere cestu nejmenšího odporu, který eliminuje všechna rizika fraktury zubu.

 

OBJEDNÁVEJTE ZDE >>