Finální úprava dokonalých výplní

Spěch je běžnou zkušeností každého, kdo pracuje v zubní ordinaci. Času je nedostatek a Vy vždy hledáte způsoby, jak poskytnout kvalitní péči, aniž byste mrhali drahoceným časem. "Zubní lékaři často spěchají, mají pocit, že potřebují mít vše rychle hotové, a tak někdy krok leštění vynechají," říká Dr. Brett Richins, DDS, a člen klinického týmu Ultradent. "Ale tento krok leštění navíc nemusí být strašákem, nemusí to být něco, o čem si myslíte, že zabere spoustu času [ ... ] Je to poslední krok, který dobrou stomatologii posouvá na úroveň skvělé stomatologie."

V tomto posledním krůčku Dr. Richins důvěřuje leštícím nástrojům Jiffy™ Natural Twirl. "Mám je opravdu rád když leštím okluzní plošky, ale můžete po nich sáhnout při použití na jakékoliv hladké povrchy. Jde to s nimi opravdu snadno. Osobně jsem si je velmi rychle zamiloval."

Podle doktora Richinse pramení jeho láska k leštícím nástrojům Jiffy Natural Twirl z její všestrannosti, flexibility a odolnosti.

Všestrannost

Přizpůsobivost na různé povrchy a textury odlišuje leštící nástroje Jiffy Natural Twirl od ostatních nástrojů. "Pokud si nasadíte Twirl na leštění okluze, pokračujte s ní i při leštění bukálního nebo jiného povrchu, můžete je všechny vyleštit jedním nástrojem, pokud chcete," říká Richins.

Toto pohodlí šetří čas na křesle, aniž by to bylo na úkor péče o pacienta. "V lešticí sadě Jiffy Natural máte také další leštící nástroje a tedy možnosti, jak dosáhnout ještě hladšího povrchu."

 
Flexibilita

Flexibilita hraje velkou roli v tom, co doktor Richins na leštícím nástroji Jiffy Natural Twirl oceňuje. Jiffy Natural Twirl účinně překonává tenkou hranici mezi přílišnou a nedostatečnou flexibilitou. Dutý střed umožňuje dostatečnou flexi, která se přizpůsobí tvaru zubu, a zároveň poskytuje odpor tak akorát pro dosažení správného kontaktu. "Neohýbá se příliš - poskytuje jen malý ohyb, a jakmile na ni zatlačíte, zůstane pevně přitisknutá k zubu. Neodchlipuje se jen tak od zubu, takže umožňuje potřebné vyleštění," říká Richins.

Trvanlivost

S výjimkou výrobků určených na jedno použití chtějí všichni zubaři zaplnit své ordinace výrobky s delší životností; výrobky, které se nerozpadnou po několika zákrocích. Leštící nástroje Jiffy Natural si již dlouho drží pověst nástrojů s dlouhou životností a také Jiffy Natural Twirl nejsou výjimkou.

"Tyto drobné prstíky mohou vypadat trochu křehce, ale protože se ohýbají a vzájemně podpírají, nelámou se, mají tendenci vydržet poměrně dost leštění," říká Richins. "Jedním z důvodů, proč by zubaři mohli být v pokušení tento krok leštění vynechat, pokud už se pacientova výplň zdá dostatečně dobrá, je cena, že? Pokud používáte drahé leštící nástroje a ty se opotřebují po 2-3 použitích, může se to hodně prodražit."

 

Další skvělý leštící nástroj pro vás

"Poslední krůček, který posune dobrou stomatologii na úroveň skvělé stomatologie," jak to nazývá Dr. Richins, je tedy velmi jednoduchý - přidání leštících nástrojů Jiffy Natural Twirl do Vašeho lešticího arzenálu. Ať už jste fanouškem stávajících Jiffy nástrojů, nebo jste v tomto systému nováčkem, Jiffy Natural Twirl je navržena s univerzálností, flexibilitou a odolností, které vám pomohou znovu a znovu dosáhnout prvotřídního leštění.

 

>>  Dozvědět se více o Jiffy Natural Twirl nebo je objednat <<


Daniel Lewis

Daniel je dlouholetý producent zpravodajství, který se stal vypravěčem příběhů ze stomatologického oboru. Dělal rozhovory s lidmi na všech kontinentech i na mezinárodní vesmírné stanici.
Obvykle ho najdete, jak se cpe sacharidy ve společnosti svého psa.