Suché pracovní pole je výzvou pro všechny stomatology v každodenní praxi. DryDent Sublingvální nabízí řešení pro sliny a kontrolu vlhkosti pod jazykem. Jedná se první produkt na trhu, který byl k tomuto účelu speciálně navržen a řeší tento problém. DryDent Parotid je měkký a příjemný pro měkké tkáně pacienta, umožňuje kontrolovat vlhkost vlivem produkce příušních slinných žláz díky vysoké schopnosti absorpce slin. DryDent pro zajištění suchého pracovního pole a kontrolu slin nabízí nové, jednoduché a efektivní řešení pro Vaši každodenní praxi.

Unikátní nový výrobek, který shromažďuje a kontroluje sliny produkované podjazykovými a submandibulárními slinnými žlázami.

Je umístěn pod jazyk pro optimální shromažďování a odvod vlhkosti v sublingvální oblasti. Jeho superabsorpční vlastnosti poskytují absolutně suché prostředí dutiny ústní při různých postupech. DryDent sublingvální by měl být mírně vlhký pro snadné a individuální přizpůsobení pacientovu sublingválnímu prostoru. Komfort pro pacienta byl vylepšen díky hladkému, jemnému designu s materiálem, který snižuje četnost nepříjemných polykacích reflexů. Savku můžete umístit na DryDent v prostoru pod jazykem, čímž minimalizujete nepříjemné nasávání měkkých tkání. Super absorpční kapacita DryDent subgingivání udržuje kontrolu vlhkosti i když je plně nasycen.
 

4 důvody pro používání DryDent sublinguální:
  1. první podjazykové superabsorpční polštářky
  2. zajišťují suché pracovní pole
  3. měkké a jemné
  4. s vylepšeným komfortem

K dispozici je pro Vás ve dvou velikostech:
• malé - 30 x 50 x 2 mm, v balení po 50 kusech
• velké - 38 x 60 x 2 mm, v balení po  40 kusech

 

Absorpce a ochrana v jednom! DryDent Parotid přináší nové funkce pro kontrolu salivace produkovanou příušními slinnými žlázami. DryDent Parotid se umisťuje přímo nad otevřenými kanály z příušní slinné žlázy, kde sliny optimálně absorbuje, což umožňuje lepší zajištění suchého pracovního prostoru. Jeho výborný absorpční pěnový materiál pohltí nechtěnou vlhkost pro snazší otiskování, cementaci i výplňové techniky. Super absorpční kapacita DryDent Parotid udržuje kontrolu vlhkosti, i když je plně nasycen. Je taktéž vyroben z hladkých, měkkých materiálů, které poskytují maximální komfort pro pacienta v průběhu jakékoliv léčby.
 

4 důvody pro používání DryDent Parotid
  1. superabsorpční schopnosti
  2. zajištění suchého pracovního pole
  3. měkký a jemný
  4. vylepšené vlastnosti

K dispozici je pro Vás ve dvou velikostech:
• malé - 40 x 36 x 2 mm, v balení po 50 kusech
• velké - 50 x 43 x 2 mm, v balení po  50 kusech

Normální sekrece slin: 0,25-0,35 ml / min, stimulovaná 1-3 ml / min. U dospělého pacienta jeden velký DryDent sublingvální a dva DryDent Parotid společně absorbují asi 16 ml slin během 30-minututového ošetření.

 

Objednat se slevou 25% si můžete ZDE:

SLEVA 25% platí do 30. 4. 2021


DryDent