Lupové brýle s vlastnostmi téměř jako MIKROSKOP

Držení těla

ERGONOMIE PRÁCE

Je známo, že zvětšovací systémy zlepšují přesnost při stomatologických a chirurgických zákrocích. Postupem času se ukázalo, že tyto systémy přinášejí také ergonomické výhody, protože mohou zabránit zbytečnému shýbání a hrbení a mohou tak prodloužit Vaši výkonnost v pracovním dni, ale i v celé kariéře.

Bederní kyfóza

Zabraňují patologickému zakřivení páteře.

Záda

Bolesti zad mohou mít různou intenzitu, od bolesti svalů až po vystřelování, pálení nebo bodání.

Krk

Předcházejte abnormalitám, zánětům nebo zraněním, které mohou způsobovat bolesti krku.

 

 

 

 

Tvary & styl

Design

Brýle Univet se stávají designovými kousky, příjemnými na pohled a pohodlnými při nošení, ale přesto nepostradatelným nástrojem pro každodenní práci.

Světelný systém je přesným nástrojem; jeho tvar a technologie přináší přidanou hodnotu zvětšovacího systému.

 

 
 
 
 Vysoká kvalita

Materiály a barvy

Rovnováha mezi barvami, tvary a světlem vyjadřuje podstatu naší filozofie, kdy elegantní odstíny, odvážné linie a vzácné materiály činí z každých jednotlivých brýlí exkluzivní výrobek podepsaný společností Univet.

 

 

 

 

Výkon a pohodlí jako nikdy předtím

Veškerá funkčnost

 

Obroučky
DOKONALÁ ROVNOVÁHA

U zvětšovacího systému je rozložení hmotnosti jednou z nejdůležitějších specifikací. Společnost Univet navrhuje a vytváří obroučky s rovnoměrně rozloženou hmotností, které co nejefektivněji obepínají hlavu uživatele, což znamená zvýšené pohodlí i při dlouhodobém používání.

Optika
SRDCE LUPY

Optické prvky jsou páteří každého lupového systému a jsou tajnou ingrediencí jeho vysokého výkonu. Naše oddělení výzkumu a vývoje v minulých letech vyvinulo ještě lehčí a ostřejší teleskopy, které jsou v současné době výrazným rysem každé lupy Univet.


 Systém
TAILOR MADE

Náš systém lup je spojením dvou odlišných prvků ladících dokonalé harmonii, kde se design rámu snoubí s vynikající optikou teleskopů. Díky tomuto procesu jsou každé lupové brýle jedinečné, přesně přizpůsobené na základě fyziognomie uživatele a jeho profesních potřeb.

 

 

 

POŘIĎTE SI LUPOVÉ BRÝLE UNIVET A ZLEPŠETE KVALITU SVÉ PRÁCE
 

Obraťte se na svého obchodního zástupce Hu-Fa Dental

a nebo na našeho specialistu:

Miroslav Štěpánek
stepanek@hufa.cz
773 456 008
.

Rád Vám předvede sortiment lupových brýlí, vysvětlí Vaše případné dotazy a provede odborné zaměření, jež předchází každé objednávce lupových brýlí.

Jste student nebo absolvent? Pak jsme připraveni poskytnout Vám slevu 25% na Vaši objednávku lupových brýlí Univet. Další informace najdete ZDE >>