3M™ Impregum™ Super Quick

polyéterová otiskovací hmota

• První vysoce rychlý polyéter s pracovním časem 45 sekund a tuhnutím v ústech 2 minuty
• Dostupný v konzistenci heavy, medium a light body
• Pro monofázovou a jednokrokou techniku
• Ideální pro otisky 1-členných korunek, implantátů, inlají/onlají a menších můstků do 3 členů

Rychlé tuhnutí

S dobou tuhnutí pouhé dvě minuty nový Impregum Super Quick materiál umožňuje rychlejší otisky u méně složitých případů, jako jsou jednočlenné korunky, implantáty, inleje/onleje a menší můstky do 3 členů.

100% Polyéter - ověřená přesnost

Stejně jako všechny polyétery Impregum Super Quick materiál vykazuje vynikající výkon ve vlhkém prostředí a skvělou zatékavost, díky čemu získáte přesně padnoucí náhrady.

Komfort pro pacienty

Vylepšená svěží chuť spolu s krátkou dobou tuhnutí v ústech výrazně zvyšuje pohodlí vašich pacientů.

Polyéter a CAD/CAM

Impregum Super Quick je materiál, který je skenovatelný se současnou generací skenerů pro více efektivní práci.

Vlhkost? No a co!

Polyéterové materiály Impregum s vynikající odolností proti vlhkosti vytěsňují krev a sliny hned od prvního kontaktu s tkání, což vede k vynikající reprodukci detailů bez bublin. To je obzvláště oceníte v subgingiválních případech.

Povrch materiálu 3M ™ Impregum ™ Polyether je přirozeně hydrofilní, takže je okamžitě v kontaktu s vlhkými zuby a tkání. Tento test ukazuje dva materiály -vlevo (tmavý) více hydrofóbní a vpravo (světlejší - Impregum ™ Super Quick) s vyšší hydrofilností. Můžeme pozorovat jak je kapka vody přitahována k materiálu 3M ™ Impregum ™ Super Quick (vpravo). Dobře vidíme, že po kontaktu s materiálem s vyšší hydrofilností se okamžitě pohybuje směrem k tomuto materiálu a roztéká se.

  
Výjimečná přesnost.

Vynikající zatékavé vlastnosti polyéterových materiálů Impregum Vám umožní zachytit nejjemnější detaily: plynule zatékají i do těch nejhůře dostupných míst a vytváří otisk bez dutin s vynikající přesností.

3M ™ Impregum ™ polyéterové materiály zatékají do těsné blízkosti zubů a dásní, aby zachytily každý důležitý detail.

  
Vezměte si tolik času, kolik potřebujete.

Ať už používáte super rychlou, rychlou nebo standardně tuhnoucí verzi, polyéterové materiály Impregum vykazují stále stejné vlastnosti během pracovního času, takže můžete spolehlivě používat uvedenou pracovní dobu k plné práci - díky tomu se vyhnete nepřesnostem spojeným s předčasným tuhnutím. Po skončení pracovní doby začne tuhnutí okamžitě ("snap set") pro lepší reprodukci detailů a méně zkreslení.

Schématické znázornění v grafu: na rozdíl od materiálů VPS vykazují polyétery konzistentní průběh po celou pracovní dobu následovaný okamžitým tuhnutím.

Rychlá a šetrná regulace vlhkosti a retrakce dásní pomocí 3M Adstringentní retrakční pasty. Pohodlná, vysoce přesná aplikace polyéterového otiskovacího materiálu 3M ™ Impregum ™ Super Quick Light Body pomocí intraorální stříkačky. Přesné detaily bez bublin a kontrastní barvy pro vynikající čitelnost.
Rychlejší cesta u menších případů s přesností polyéterů.


 

Objednat si můžete ZDE:

Impregum ™ Super Quick